Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

DZIEŃ OTWARTY PSYCHOLOGII W WYŻSZEJ SZKOLE EUROPEJSKIEJ W KRAKOWIE


Już 14 czerwca br. w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie odbędzie się kolejny Dzień Otwarty, tym razem poświęcony kierunkowi Psychologia. Wirtualne spotkanie rozpocznie się o godz. 15:30.

To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy swoją przyszłość wiążą z pomaganiem innym w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Skorzystaj z okazji i porozmawiaj z naszymi wykładowcami, studentami oraz Działem Rekrutacji - uzyskaj odpowiedzi na wszelkie pytania!

Harmonogram spotkania:

15:30 - wykład pt. "Pandemia Covid-19 i co dalej ze zdrowiem?"

Prowadząca: dr Bożena Magoń - socjolog, dr n. med. w zakresie biologii medycznej, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie Coachingu zdrowia. Autorka publikacji dotyczących zdrowia społeczeństwa. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia oraz Podkarpackiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego.

16:00 - dyskusja wykładowców WSE pt. "Dlaczego warto studiować Psychologię?" + Q&A i czat z Działem Rekrutacji.

W dyskusji udział wezmą: Mateusz Barłóg - psycholog, trener, coach, terapeuta EMDR. Prodziekan ds. kierunku Psychologia w WSE; Monika Buczek - absolwentka psychologii UJ oraz psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w nurcie psychodynamicznym oraz systemowym; Wojciech Buda - student Psychologii w WSE; dr Teresa Myśliwiec - ekonomistka, posiadająca wieloletnie doświadczenie w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych oraz dr Roksana Ulatowska - badaczka, psycholożka, trenerka procesów design thinking i kreatywnego myślenia, Dziekan Kolegium Nauk Społecznych i Humanistycznych WSE.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i spotkajmy się online już 14. czerwca!

 Więcej o samym kierunku można znaleźć tutaj:https://wse.krakow.pl/studia-i-stopnia/psychologia/  

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/309545640794228

Dołącz do nas i pomóż sobie podjąć najlepszą decyzję o studiach w WSE! 

Zapraszamy!

Pełna prezentacja Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie sprawdź tutaj.

Data publikacji: 10.06.2021