Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Dni Otwarte Vistuli


Drodzy Maturzyści,

Gratulujemy Wam zdanego egzaminu dojrzałości. Teraz nadszedł czas, by ruszyć w dalszą drogę. Czy wiecie już, jaki kierunek studiów i jaką uczelnię wybrać? Decyzja nie zawsze jest łatwa, ale możecie liczyć na wsparcie Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki Hotelarstwa Vistula, które w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2021 są w czołówce najlepszych niepublicznych szkół w Polsce. Nasi absolwenci z sukcesem rozwijają karierę zawodową. Akademia Finansów i Biznesu Vistula plasuje się na czwartym miejscu wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy 2021.

Szczegóły naszej oferty odkryjecie podczas Dni Otwartych Online. Poznacie nasze studia I i II stopnia po polsku i angielsku, w różnych trybach. Dowiecie się, że w Vistuli najważniejszy jest student i jego potrzeby rozwoju. Nasi wykładowcy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania, które będziecie mogli zadawać w trakcie czatu.

Dni Otwarte to tradycja w Uczelniach Vistula. Spotkania cieszą się ogromną popularnością.
Ich uczestnicy mogą skorzystać z wyjątkowej promocji – 50% zniżki za pierwszy rok studiów.

Zarezerwujcie więc czas 26-31 lipca 2021 r.

Podczas Dni Otwartych dowiecie się, jak wspieramy naszych studentów, czego uczymy i jak uczymy, i jakie korzyści zyskacie dzięki studiom w Uczelniach Vistula. Bez wychodzenia z domu spotkacie się z naszymi wykładowcami i porozmawiacie o programach studiów na poszczególnych kierunkach, o warunkach rekrutacji, możliwościach kariery i procesie aplikacji. Poznacie zalety Uczelni Vistula, wśród których są:

• innowacyjna edukacja na wysokim poziomie;
• specjalizacje dostosowane do potrzeb rynku pracy;
• praktyczny wymiar kształcenia;
• prestiżowe certyfikaty – ACCA, PMI GAC, THE ICE;
• doskonała infrastruktura;
• przyjazna atmosfera;
• kadra wybitnych wykładowców;
• współpraca z biznesem;
• bogaty program stypendialny;
• unikatowy Program Mentoringu;
• program Erasmus+.

W trakcie Dni Otwartych poznacie też nasze studia w trybie online. Vistula ma ogromne doświadczenie w tym obszarze. Od dziesięciu lat prowadzi profesjonalnie przygotowane studia przez Internet, posiada własną platformę e-learningową, gotowe materiały multimedialne, stale szkoli kadrę i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania na odległość. To studia idealne dla tych, którzy już pracują, wychowują małe dzieci lub mieszkają daleko od ośrodka akademickiego.

Studia w Vistuli to wielka szansa. W ich trakcie zidentyfikujecie swoje predyspozycje i rozwiniecie talenty, zaprojektujecie skuteczny plan na pewną zawodową przyszłość. Dyplom Vistuli otworzy przed wami globalne możliwości.

W Vistuli studiują młodzi ludzie z ponad 100 krajów. Międzynarodowa atmosfera poszerza horyzonty, uczy otwartości i elastyczności.

W Vistuli ważny jest student i jego potrzeby rozwoju. Programy są tak skonstruowane, aby młodzi ludzie uczyli się tego, co naprawdę będzie im potrzebne w przyszłości. Realizowany w uczelni projekt E-Kariera pozwala im zidentyfikować predyspozycje, rozwinąć talenty i zaprojektować plan na pewną zawodową przyszłość.


Zaczynamy 26 lipca br. Sprawdźcie naszą propozycję i wybierzcie te webinary, które was interesują.
Zapraszamy na podstronę Vistuli, poświęconą wydarzeniu:
vistula.edu.pl/kandydat/dzien-otwarty

Więcej: vistula.edu.pl

Data publikacji: 19.07.2021