Akademia Wychowania Fizycznego (AWF) we Wrocławiu

51-617 Wrocław

ul. Banacha 11

tel.:

71 348-30-72 w 122

ikonka email do uczelni

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Wychowania Fizycznego (AWF) we Wrocławiu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Hej. Studiuję tutaj fizjoterapie. Sam kierunek podoba mi się, ale jeśli chodzi o uczelnie to tak średnio. Liczyłem na jakieś takie pro studenckie podejście, a z tym bywa bardzo róznie. Zdalne nauczanie w czasie pandemi to nie jest mocna strona tej uczelni. Ja wiem, że AWf to nie jest idealne miejsce do wprowadzania zdalnego nauczania, ale pewne rzeczy można chyba trochę lepiej zorganizować. Czekanie na odpowiedz na maila 2 czy 3 tygodnie to chyba jednak trochę zadługo. Warto też dodać, że wiele zajęć się po prostu nie odbywało. Ja wiem, że gdyby nie pandemia to moja opinia na temat tej uczelni byłaby troszkę lepsza. Ale nawet jak pandemi nie było to zarówno kadra jak i o

  Łukasz
  Fizjoterapia
  19-03-2021
 • Studiuję na AWf we Wrocławiu na wydziale fizjoterapii. Progi punktowe nie były zbyt wysokie, także nie miałem większych problemów z dostaniem się na tą uczelnie. Jeśli chodzi o kadrę to muszę przyznać, że jest mocno średnia. Po pierwsze nie za berdzo szanują studentów. Po drugie zmieniają zasady, raz mówią, że obecności będą zwalniać z egzaminów, innym razem jak już uzbierasz sobie dużo obecności twierdzą, że obecności nie mają znaczenia. Sporo nauczycieli jest dość mocno wiekowych i myślą chyba bardziej o tym jak doczekać do emerytury niż jak się bardziej zaangażować w proces nauczania. Jestem z Wrocławia także nie miałem wielkiego wyboru jeśli chodzi o ten profil nauczania. Plusem są natomiast ludzie, których poznałem. Mają energie, zapał itd. Jeśli chodzi o nauczanie on – line to jest porażka na całej linii. Raz ze względu na to, że na naszej uczelni jest sporo przedmiotów praktycznych i zdalnie się tego zrobić nie da, a po drugie czekac prawie miesiąc na odpowiedz na maila to chyba lekka przesada.

  Bogdan
  Fizjoterapia
  28-01-2021