Opinie o uczelniach - Mazowiecka Uczelnia Medyczna (wcześniej Wyższa Szkoła Mazowiecka)

Mazowiecka Uczelnia Medyczna (wcześniej Wyższa Szkoła Mazowiecka) - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Mazowiecka Uczelnia Medyczna (wcześniej Wyższa Szkoła Mazowiecka) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Poszłam tu na fizjoterapię, bo miałam blisko, a na AWF raczej bym się nie nadawała. Ogólnie naczytałam się bzdur na ich temat. Jest całkiem spoko na uczleni. Budynek w fajnej okolicy, co prawda nie jest jakiś ultra hiper nowoczesny, że same szkło i wstęp na kart ;-) ale całkiem w porządku. Co raz więcej kasy jest inwestowane nie tylko w budynek, ale przede wszystkim w sprzęt potrzebnyu do zajęć. Chociaż my na fizjo mieliśmy i tak całkiem dużo pomocy. Teraz prym wiodą pielęgniarki ;-) Od czasu wprowadzenia nowego kierunku większość nowości idzie na tenn kierunek. Zajęc jest sporo jak na zaoczne. Praktycznie wolny czas od pracy spędzam nad ksiazkami.

  Karolina
  Fizjoterapia
  18-12-2018
 • Poszłam na tą uczelnię bo sie nie dostałam na AWF i baaardzo się z tego powodu cieszę. Nie mam durnych testów sprawnościowych, nie mam sportu od góry do dołu tylko to co mi potzrebne do pracy na staonowisku. Nie każdy fizjo musi być sportowcem!! Nie mam takiej dużej wydolności więc odpadłam na teście, ale to nie znaczy, że nie mogę pomagac innym. Uczelnia w porządku, budynek na Żoliborzu blisko Arkadii. Co raz więcejinwestycji w nowy sprzę, zwłaszcza na pielęgniarstwie, ale u nas też jest. Pracownie są wyposazóne. CZescne... Mogłoby być niższw, ale za taki kierunek i tak  nie ma tragedii. Szkoda tylko ze na pierwszym roku jest taniej a pozniej cena idzie w gore do prawie 3000 tys. wykładowcy na ogół mili. Najgorzej jest w kwesturze ;-)

  Gaja
  Fizjoterapia i stopnia
  12-12-2018
 • Ogólnie moge polecić jeśli chodzi o np możłiwość łączenia studiów z pracą, co prawda na razie nie parcuję w zawodzie tylko w sklepie ale zawsze kasa wpada;-) Chodze na zajecia, ucze sie troche w domu i jakos to wystarcza. Nie mowie, ze na 5, bo nie, ale jakby siedziala i zakuwala to pewnie mialabym lepsze oceny, ale po co mam sie przemeczac? Wyskladowcy rozni. Jedni bardziej przyjazni inni mniej, ale ogolnie daja rade. Jakos nie zdazylo sie jeszcze zeby kogos ud.wa.lli Zwykle naprowadzaja podczas zaliczenia. Uczlenia zaczela inwestowac bardziej w sprzet zwlaszcza na pielegniarstwie. Sporo jest osob na tym kierunku. Dzikanat jak wszedzie zalezy od osoby. jedna pani jest ok, druga uwazam ze sie nie wyrabia

  Zuzanna
  Fizjoterapia
  11-12-2018
 • Uczelnia nieźle się rozwija uruchomili nowy kierunek pielęgniarstwo, więc jest dość dużo studentów, jak na takei miasto i uczlenię. fajne dziewczyny są na pielęgniarstwie, jeśli chodzi o sprzęt ciągle coś się dokupuje teraz widać nowa pracownie pielęgniarstwa , Co do wykładowców nic  złego na ich temat nie słyszałem, raczej to nieprawda,że są słabi. Ja się wiele nauczyłem i zarówno widza wykuta jak i ta pratyczna zdobyta na zajęciać praktycznych i ćwiczeniach jeśli chodzi o dziekana jest jaki jest ale jest fajna atmosfera i dobry sprzęt chętnie zostanę na magisterce

  Marek
  Pielęgniarstwo
  10-12-2018