Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna (MWSE) w Tarnowie(Niepublliczna)

palceholder

33-100 Tarnów

Rynek 9

tel.:

14 621-13-61, 14 622-10-83

ikonka email do uczelni

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna (MWSE) w Tarnowie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Monika
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

  Studiuje mi się dobrze. Grupa jest bardzo fajna. Wykładowcy właściwie bez większych zarzutów. Poza pewnymi wyjątkami typu Pani Anna K. Jej podejście do studentów jest co najmniej nie pedagogiczne. Mam wrażenie zresztą, że nie jest do końca zrównoważona psychicznie. Panni Anna jest przykładam, że wiele osób jest w stanie wykonywać ten zawód, nawet jak się do tego nie nadają. Sam Tarnów to może nie jest jakaś metropolia, trochę senne, leniwe miasteczko. Ja urodziłam się w okolicy także mam tu sporo znajomych i nie jest żle.

  23-03-2021
 • Krzysiek
  Finanse i rachunkowość

  Jak dla mnie to szkoła jest całkiem ok. Zjazdy mamy co dwa tygodnie. Wykładowcy sa w porządku. Można rozwijać się dodatkowo, mój kumpel załapał się na Erazmusa i wyjechał do portugali. Ja tez mam nadieję że się załapie. Po studiach chciałbym otworzyć Biuro rachunkowe i wiem, że będę musiał jednak na początek popracować u kogoś. Bo nauka co dwa tygodnie nie da mi takiej wiedzy praktycznej aby świadczyć tego typu usługi. Fajna jest tez moja grupka studencka, a ja przywiązuje dużą wagę do kontaktów, bo wiem że mogą się one bardzo przydać, zarówno w aspekcie zawodowym jak towarzyskim. Nauki jest sporo i nie powiedziałbym, że studia są mega łatwe, a wykładowcy przepuszczają każdego. Poziom który trzyma uczelnia poza pewnymi wyjątkami mnie zadawala.

  04-03-2021