Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum (CB)

71-011 Szczecin

ul. Mieszka I 61 c

tel.:

91 48 38 171

ikonka email do uczelni

rekrutacja@cb.szczecin.pl

dziekanat@cb.szczecin.pl

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum (CB). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Marcin
  Informatyka

  Studiuję na drugim roku informatykę na tej uczelnii. Jestem bardzo zadowolony z wyboru uczelni. Ludzie którzy wykładają tutaj w dużej mierze są praktykami i pracują w firmach informatycznych realizując komercyjne zlecenia. Programujemy róznego rodzaju roboty czy gry komputerowe. Szkoła daje ogólne pojęcie co w chwili obecnej wykorzystuje się na rynku w projektach komercyjnych. W jakim kierunku rynek się rozwija. Jak to wyglądało kiedyś a jak jest teraz. Na uczelni oczywiście, że nie nauczysz się wszystkie w praktyce, ale poznasz ogólnie wszystkiego po trochu abyś był zorientowany. Potem musisz się na coś zdecydować i zawęzić pole działania jeśli chcesz być specjalistą w jakimś

  18-05-2021
 • Sylwia
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

  Witam wszystkich, jestem studentką drugiego roku na uczelnii Colegium Balticum. Wszystko było fajnie, dopóki nie przyszło nauczanie zdalne. Kontakt z nauczycielami jest utrudniony, niekiedy na odpowiedz mailowa trzeba długo czekać. Rozumiem, że problem nauczania zdalnego dotyczy wszystkich uczelni a szkoły przygotowane są do tego typu edukacji różnie. Wiele z nich pewno przygotowywało się do tega na szybko, aby jakoś to było. Teraz stoję przed wyborem specjalizacji, bo po trzecim semestrze wybiera się jedna specjalizację. Mnie interesuje specjalizacja pedagogika zdrowia z dietetyką. Myślę, że zdowie to kierunek perspektywiczny i warto się na nim skoncentrować. Podsumowują, uważam że uczelnia jest ok., kadra na przyzwoitym poziomie. Nie mogę się jednak doczekać powrotu do klasycznej edukacji. Kontakty bezpośrednie z ekipą z roku, jak i z wykładowcami dla mnie to podstawa.

  15-02-2021
 • Reklama - Politechnika Morska w Szczecinie