Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Studia w WSTiE w Suchej Beskidzkiej – pewne wejście na rynek pracy


Wymagania pracodawców względem swoich potencjalnych pracowników z każdym rokiem rosną. Istnieje jednak specjalnie opracowana formuła studiów, która jest w stanie stawić czoła nawet największym oczekiwaniom rynku pracy i zagwarantować absolwentom studiów atrakcyjne zatrudnienie.

Nie od dziś wiadomo, że dzisiejszy rynek pracy jest bardzo wymagający. Od absolwentów wyższych uczelni oczekuje się dziś nie tylko bardzo rozległej wiedzy teoretycznej, ale także umiejętności praktycznych, ściśle związanych z wykonywanym zawodem. Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej tworząc unikalne programy poszczególnych kierunków studiów i specjalności zadbała o to, aby absolwenci uczelni otrzymywali wszystko to, co jest niezbędne by zaraz po studiach podjąć atrakcyjną pracę.

Innowacyjne, nowoczesne rozwiązania oferowane przez uczelnię, takie jak m.in. autorski program Study & Work, sprawiają, że już w trakcie nauki studenci zdobywają niezbędne doświadczenie praktyczne. Program nauczania oparty jest na szeroko rozwiniętej współpracy uczelni ze światem biznesu. Studenci WSTiE każdego roku odbywają praktyki oraz staże zawodowe w wielu prestiżowych firmach - zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki porozumieniom zawartym z przedsiębiorstwami, absolwenci wszystkich wydziałów uczelni otrzymują wyjątkową i niepowtarzalną możliwość budowania swojego CV przy bezpośrednim wsparciu przedstawicieli różnych branż, co gwarantują stypendia oferowane studentom suskiej alma mater.

Dodatkowym, bardzo istotnym elementem studiów w WSTiE jest koncepcja praktycznej edukacji. Wykładowcy poszczególnych przedmiotów są specjalistami w swoich dziedzinach, posiadają nie tylko wiedzę akademicką, ale przede wszystkim duże doświadczenie zawodowe. Prowadzący zajęcia to osoby będące aktywnymi przedsiębiorcami oraz managerami, a także przedstawicielami wiodących europejskich i amerykańskich ośrodków akademickich. Dzięki temu zajęcia wyposażają studentów nie tylko w wiedzę teoretyczną, ale również cenne umiejętności praktyczne związane z wybranym zawodem.

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej stawia przede wszystkim na wielowymiarową naukę w międzynarodowym towarzystwie, co gwarantuje studentom uczelni nabycie nowych kompetencji językowych i społecznych. Wyjątkowe studia w wyjątkowym miejscu – Zamku Suskim – oferują studentom gwarancję rzetelnego przygotowania do wyzwań stawianych przez współczesny, bardzo wymagający, rynek pracy.

Oferta WSTiE – najlepszej uczelni turystycznej w Polsce – jest faktycznym i praktycznym numerem 1! Szczegłóy dotyczące oferty uczelni znaleźć można na stronie internetowej: http://www.wste.edu.pl/

Data publikacji: 15.07.2015