Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku(Niepublliczna)

palceholder

09-402 Płock

al. Kilińskiego 12

tel.:

25 633 30 32

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Hubert
  Administracja

  Wybrałem kierunek administracja na tej Uczelni. Widzę, że studia tutaj to dość łatwa droga do otrzymania dyplomu i wcale mi to nie przeszkadza. Ja wybrałem się tutaj głównie w celu uzyskania dyplomu. Nie mam zajawki na ślęczenie nad książkami i wkuwania tej całe teorii. Dla mnie uczelnia która cisnie teorie zbyt intensywnie mija się z celem. Podsumowując. Na uczelni Włodkowica jesteście w stanie otrzymac dyplom i nie naharować się. W poszukiwani pracy to jaką uczelnie skonczyłeś też nie będzie miało większego znaczenia. Ważniejsze jest to co soba reprezentujesz i ewentualnie jak przygotujesz się do testów rekrutacyjnych dla konkretnego pracodawcy

  06-04-2021
 • Paulina
  Administracja

  Jestem na administracji na trzecim roku. Studia nie są jakieś szczególnie ciężkie przynajmniej jak dla mnie widzę że uzyskanie dyplomu nie będzie się wiązało z jakimś ogromnym trudem. I wyrzeczeniem. Choć trochę pracy trzeba będzie w to włożyć. Wykładowcy są dość życzliwi i jeśli widzą, że ktoś się angażuje to potrafią iść na rękę. Nie ma tutaj jakiegoś gnębienia czy wyżywania się na studentach. Jeśli chodzi o poziom to może nie jest to jakiś Harvard, ale też nie można narzekać. Myślę, też że dla wielu studentów poziom jest i tak za wysoki bo nie za bardzo chce im się zdobywać wiedzę. Chodzą aby zaliczyć i w miarę możliwości się bardzo nie namęczyć, także jeśli będziesz chciał się nauczyć powyżej przeciętnej to też nie będzie z tym problemu. Wykładowcy są kompetentni. Ja absolutnie nie jestem zawiedziona moimi studiami.  

  05-03-2021
 • Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)