Opinie o uczelniach - Krakowska Akademia (KA) im. A. Frycza Modrzewskiego

Krakowska Akademia (KA) im. A. Frycza Modrzewskiego - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Krakowska Akademia (KA) im. A. Frycza Modrzewskiego Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Hej jest super ! Jak narazie jestem z niej bardzo zadowolona i mam nadzieje ,że tak już zostanie do końca .Na moim kierunku mam bardzo miłych profesorów ,ktorzy rozmawiają śmieją sie a wiec jest świetna atmosfera na wykładach ,ćwiczeniach Teraz mamy sesje wiec jest troche nauki zaliczeń referatów itd ale do ogarniecia Haha jak narazie to wszytko to co juz mielismy zaliczyłam na 5 wiec bardzo pozytywnie .Uczelnia ładna czyściutko dojazdy swietne tramwaj podwiezie Cie pod same drzwi Haha piec kroków i juz jestes wszytkie wydziały budynki masz na miejscu wiec to tez duzy plus . Uczelnia godna polecenia mi sie podoba !

  martynka
  Marketing
  30-01-2019
 • Cześć :) Powiem szczerze, że poziom jest wyższy niż myślałam. Tak jak wszędzie, są przedmioty na których z łatwością można ściągać, a są też takie z którymi niektórzy borykają się 2 lub 3 lata. Na pierwszym roku zarządzania była matematyka i łatwa nie była. Kilka osób do tej pory (aktualnie 3 rok) próbują ja zdać. Podobnie jest z rachunkowością. Po prostu trzeba się sporo uczyć na te ścisłe przedmioty. Ale do przezycia. Czasem jest pod górkę jeśli chodzi o sprawy np w dziekanacie jednak z tego co słyszałam to i tak jest dosyć znośnie biorąc pod uwagę resztę prywatnych jak i publicznych uczelni. Ogólnie rzecz biorąc polecam :)

  Patrycja
  Zarządzanie
  24-01-2019
 • Cześć. Studiowałam pedagogikę na KA 5 lat. Jakbym miała ocenić "całość" w skali 0-10 to spokojnie dałabym 9:) wykładowcy jak wszędzie różni, ale zazwyczaj pomocni, można było się dogadać, część z nich bardzo kreatywna i prowadząca fajne, praktyczne zajęcia. Kursy zróżnicowane, niektóre certyfikowane. Nie wiem jak jest na innych kierunkach, ale pedagogikę i psychologię mogę spokojnie polecić:) uważam, że uczelnia bardzo dobrze przygotowuje do zawodu i jak tylko ktoś chce się uczyć to tam ma ku temu zielone światło. Powodzenia! Pozdrawiam:)

  MagdalenA
  Pedagogika
  10-12-2018
 • Studiuję Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiegona już ostatni rok i mogę powiedzieć, że uczelnia na prawdę warta polecenia!! Ja szczerze polecam choć uważam, ze uczelnie niepubliczne to duży wydatek, ale wydaję mi się że warto zainwestować w swój rozwój, nie warto na tym oszczędzać. Poziom nauczania bardzo wysoki. Jak będzie Ci zależało na nauce to możesz dużo osiągnąć.

  Radosławw
  Marketing
  07-12-2018
 • Były to bardzo ciekawe studnia z wieloma interesującymi wykładami. Kadra wykładowców na wysokim poziomie (duzo kontraktorów z Akademii Ekonomicznej, Tischnera oraz Uniwersytwtów Warszawskich). Dla zainteresowanych znalezieniem pracy w handlu czy eksporcie na pewno kierunek się przyda, osobiscie jednak zwiazałem swoją karierę zawodową z inną branża.

  Filip
  International business – biznes międzynarodowy
  29-10-2018
 • Witam serdecznie, handel zagraniczny był (i wierzę, ze jest) najlepszym kierunkiem w Krakowskiej Akademii. Perspektywy pracy są bardzo duże - od logistyki, przez zarządzanie projektami aż po pracę w instytucjach zwiazanych z Handlem Zagranicznym. Było to na pewno świetne doświadczenie i dobre uzupełnienie jako drugi kierunek studiów.

  Tomasz
  Handel zagraniczny
  30-11-2017