Krakowska Akademia (KA) im. A. Frycza Modrzewskiego(Niepublliczna)

palceholder

30-705 Kraków

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1

tel.:

12 252 44 00

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Krakowska Akademia (KA) im. A. Frycza Modrzewskiego. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Joasia
  Administracja

  w sumie na studiach mam to czego się spodziewałam bardzo dużo przedmiotów związanych z prawem, prawo konstytucyjne, cywilne, karne, administracyjne. wykładowcy są w miarę spoko i właściwie z każdym idzie się dogadać. Jak się trochę uczysz to zdajesz. Jeżeli chodzi o dziekan to obsługa tam jest poniżej wszelkiej krytyki. Mam wrażenie, że siedzą tam ludzie którzy wszystko mają gdzieś i często nie czuje się tego, że te studia są płatne. Władzę, powinny chyba przewietrzyć trochę zaplecze administracyjne i połowę ludzi powywalać. Uczelnia potrzebuje trochę młodszej świeżej krwi i bardziej prostudenckiego nastawienia, bo jak będzie tak dalej to wróże jej równie pochyłom w kierunku finalnego uroczystego zamknięcia.

  21-01-2022
 • Beata
  Fizjoterapia

  Studiuje fizjoterapie na Fryczu. W mojej grupie opinie są dość podzielone. Sale mogły by być trochę lepiej wyposażone w sprzęt bo dobry sprzęt jest nieodzownym elementem fizjoterapii. Jeśli chodzi o poziom wykładowców to z tym też bywa różnie. Część kadry jest bardzo zaangażowana i chciała by przekazać nam dużo wiedzy inni maja trochę stosunek olewaczy. Jeśli chodzi o organizacje pracy na uczelni i działanie dziekanatu to w czasie pandemii jest dość średnio, wcześniej tez rewelacji nie było, bo dziekanat działał w jakiś skrótowych godzinach. Myślę, że szkołą powinna być trochę bardziej prostudencka. Jeśli chodzi o wybór samego kierunku to jestem bardzo zadowolona. Uważam, że jest to kierunek z dużym potencjałem.

  16-04-2021
 • Reklama - Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki


 • Ania
  Architektura

  Ja studiowałam na Akademii Frycza Modrzewskiego architekturę. Podobało mi się to, że były małe grupy co ułatwia kontakt z wykładowcą. Ogólnie trzeba przyznać, że było tam dużo nauki i ciężko jest się prześliznąć jak ktoś się chce poobijać. Jeżeli bardziej zależy Wam na otrzymaniu papierka to polecam poszukać sobie innego kierunku. Jeżeli nie maż jakiejś większej zajawki na architekturę to lepiej tam nie idz bo nie jest to łatwy kierunek. Bardzo podobały mi się klasy mistrzowskie, wykłady były na wysokim poziomie. Wykłady z wieloma profesorami są atrakcyjne ponieważ nie są to czyści akademiccy teoretycy. Wielu z nich pracuje przy komercyjnych projektach także Ci ludzie są na bieżąco w rynku architektury. Po siedmiu semestrach możesz uzyskać tytuł inżyniera a jeżeli wystarczy Ci konsekwencji to po kolejnych trzech uzyskasz tytuł magistra. Ja wytrwałam do końca i mogę tytułować się Pani magister J. Zadowolona jestem ze swojego wyboru i dzisiaj pracuje w zawodzie. Warto jeszcze dodać, że jest to zawód w którym będziesz musiał się kształcić również po zakończeniu studiów.

  21-01-2021
 • Radosławw
  Marketing

  Studiuję Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiegona już ostatni rok i mogę powiedzieć, że uczelnia na prawdę warta polecenia!! Ja szczerze polecam choć uważam, ze uczelnie niepubliczne to duży wydatek, ale wydaję mi się że warto zainwestować w swój rozwój, nie warto na tym oszczędzać. Poziom nauczania bardzo wysoki. Jak będzie Ci zależało na nauce to możesz dużo osiągnąć.

  07-01-2020
 • martynka
  Marketing

  Hej jest super ! Jak narazie jestem z niej bardzo zadowolona i mam nadzieje ,że tak już zostanie do końca .Na moim kierunku mam bardzo miłych profesorów ,ktorzy rozmawiają śmieją sie a wiec jest świetna atmosfera na wykładach ,ćwiczeniach Teraz mamy sesje wiec jest troche nauki zaliczeń referatów itd ale do ogarniecia Haha jak narazie to wszytko to co juz mielismy zaliczyłam na 5 wiec bardzo pozytywnie .Uczelnia ładna czyściutko dojazdy swietne tramwaj podwiezie Cie pod same drzwi Haha piec kroków i juz jestes wszytkie wydziały budynki masz na miejscu wiec to tez duzy plus . Uczelnia godna polecenia mi sie podoba !

  05-11-2019
 • Patrycja
  Zarządzanie

  Cześć :) Powiem szczerze, że poziom jest wyższy niż myślałam. Tak jak wszędzie, są przedmioty na których z łatwością można ściągać, a są też takie z którymi niektórzy borykają się 2 lub 3 lata. Na pierwszym roku zarządzania była matematyka i łatwa nie była. Kilka osób do tej pory (aktualnie 3 rok) próbują ja zdać. Podobnie jest z rachunkowością. Po prostu trzeba się sporo uczyć na te ścisłe przedmioty. Ale do przezycia. Czasem jest pod górkę jeśli chodzi o sprawy np w dziekanacie jednak z tego co słyszałam to i tak jest dosyć znośnie biorąc pod uwagę resztę prywatnych jak i publicznych uczelni. Ogólnie rzecz biorąc polecam :)

  21-10-2019
 • MagdalenA
  Pedagogika

  Cześć. Studiowałam pedagogikę na KA 5 lat. Jakbym miała ocenić "całość" w skali 0-10 to spokojnie dałabym 9:) wykładowcy jak wszędzie różni, ale zazwyczaj pomocni, można było się dogadać, część z nich bardzo kreatywna i prowadząca fajne, praktyczne zajęcia. Kursy zróżnicowane, niektóre certyfikowane. Nie wiem jak jest na innych kierunkach, ale pedagogikę i psychologię mogę spokojnie polecić:) uważam, że uczelnia bardzo dobrze przygotowuje do zawodu i jak tylko ktoś chce się uczyć to tam ma ku temu zielone światło. Powodzenia! Pozdrawiam:)

  10-12-2018
 • Filip
  International business – biznes międzynarodowy

  Były to bardzo ciekawe studnia z wieloma interesującymi wykładami. Kadra wykładowców na wysokim poziomie (duzo kontraktorów z Akademii Ekonomicznej, Tischnera oraz Uniwersytwtów Warszawskich). Dla zainteresowanych znalezieniem pracy w handlu czy eksporcie na pewno kierunek się przyda, osobiscie jednak zwiazałem swoją karierę zawodową z inną branża.

  29-10-2018
 • Tomasz
  Handel zagraniczny

  Witam serdecznie, handel zagraniczny był (i wierzę, ze jest) najlepszym kierunkiem w Krakowskiej Akademii. Perspektywy pracy są bardzo duże - od logistyki, przez zarządzanie projektami aż po pracę w instytucjach zwiazanych z Handlem Zagranicznym. Było to na pewno świetne doświadczenie i dobre uzupełnienie jako drugi kierunek studiów.

  30-11-2017