Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Nauka w uczelni 'Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości 'daje mnóstwo satysfakcji w zdobywaniu wyczerpującej wiedzy oraz umiejętności. Generalnie nieszablonowe podejście do studenta, panuje miła i przyjazna atmosfera. Bardzo dobrze przygotowany program oraz profesjonalna kadra, godna polecenia. Nadmieniam również, że uczelnia dysponuje elektronicznym systemem: system obsługi studiów, rekrutacji na studia, itp. Studiuje na wydziale Zarządzania i jestem bardzo zadowolony !

  Karlos
  Reklama i grafika komputerowa
  07-10-2020
 • Jakiś czas temu podjąłem decyzje, że zaczynam przygodę ze "studiami" na WSZIB'ie. Po 2,5 roku spędzonym w murach tej uczelni stwierdzam, że nie żałuję. Poziom nauczania jest odpowiednio wysoki. Wykładowcy to w dużej mierze ludzie praktykujący zawodowo, którzy w odpowiednim momencie potrafią wykazać się wyrozumiałością. Uczelnia dba o swoich podopiecznych m.in. posiadając szeroki wachlarz zajęć, kursów dodatkowych na wszystkich 3 kierunkach oraz system stypendialny. SUSZI i SAKE dają możliwość kontaktu bez konieczności wizyty na uczelni. Jeżeli ktoś szuka alternatywy na poziomie dla państwowych uczelni to zdecydowanie polecam!

  tk
  Zarządzanie zasobami ludzkimi
  29-09-2020