Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

30-079 Kraków

al. Kijowska 14 pok. 105 (dziekanat, I piętro)

tel.:

012 635 68 05, 12 635 68 06

ikonka email do uczelni

wszib@wszib.edu.pl

Opinie o uczelni (14)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Po pierwszym roku studiów jestem bardzo zadowolony, profesjonalni wykładowcy oraz cała część administracyjna. Organizowanych jest wiele dodatkowych zajęć np. Koła Naukowe. Sam uczęszczam na Naukowe Koło Przedsiębiorczości, spotkania zawszę są w miłej atmosferze, można dowiedzieć się dużo praktycznych informacji od np. przedsiębiorców. Wykładowcy są bardzo zaangażowani.

  Jakub G
  Zarządzanie
  03-09-2021
 • Skończyłem drugi rok nauki na kierunku zarządzanie. Z pewnością mogę stwierdzić, że dla osób, które chcą łączyć prace z nauką nasza uczelnia będzie dobrym wyborem. Elastyczna siatka godzin, dobrze działająca platforma dla wykładowców i studentów (SUSZI i SAKE) oraz naprawdę dobra atmosfera pozwolą każdemu odnaleźć się w społeczności uczelni. Polecam każdemu kto nie podjął jeszcze decyzji odnośnie wyboru uczelni.

  Mateusz
  Zarządzanie
  30-08-2021
 • Właśnie skończyłam pierwszy rok na WSZIB i z czystym sumieniem mogę polecić tę uczelnię każdemu. Wykładowcy posiadają dużą wiedzę, którą przekazują nam w bardzo ciekawy sposób. Bardzo miła obsługa studentów w Dziekanacie. Bardzo łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych informacji. Platforma SUSZI i SAKE jest bardzo pomocna. Duży plus za przemyślany rozkład zajęć.

  Dwornicka Paulina
  Zarządzanie zasobami ludzkimi
  04-08-2021
 • Polecam WSZIB. Jestem po 4tym semestrze i nie mam na co narzekać. Zajęcia są ciekawe, wykładowcy bardzo wyrozumiali. Dziekanat zawsze pomocny - nie ma odsyłania jak na innych uczelniach i niemiłego traktowania. Bez problemu łączę studia weekendowe (2 weekendy w miesiącu) z pracą w korpo od poniedziałku do piątku. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem - polecam, bez zawahania wybrałabym WSZIB ponownie :)

  Karolina
  Zarządzanie zasobami ludzkimi
  16-07-2021
 • Gorąco polecam uczelnie WSZIB w Krakowie ! Kończę już swoją edukację na tej uczelni- szkoda ! Najlepszy czas spędzony na studiach, teraz co prawda mniej kontaktu z wykładowcami oraz koleżankami, ale uczelnia i tak super wychodzi na przód jeśli chodzi o prowadzenie zajęć on-line Jestem wdzięczna wykładowcom za to że prowadzą zajęcia w taki sposób że chce się na nie uczęszczać. Kontakt jest ekspresowy ponieważ szkoła posiada specjalne strony internetowe gdzie znajdują się nasze oceny oraz można korespondować z każdym wykładowcą w razie pytań. Teraz nawet jest aplikacja WSZIBowaska, dzięki czemu nie muszę się za każdym razem logować przez Internet. Polecam, będzie mi brakowało studenckich czasów.

  Ania
  Zarządzanie
  29-06-2021
 • Kończę właśnie trzeci rok studiów na kierunku finanse i rachunkowość na tej uczelni i szczerze polecam każdemu! Super uczelnia, czuję, że przez te trzy lata nauczyłam się naprawdę wiele przydatnych w praktyce zagadnień oraz poszerzyłam swoją wiedzę podczas praktyk studenckich. Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję o wyborze uczelni, z pewnością wybrałabym ponownie WSZiB. Polecam, na pewno nie będziecie żałować!

  Studentka rachunkowości
  Finanse i rachunkowość
  31-05-2021
 • Studiuję na WSZIB w Krakowie i bardzo polecam! Można zdobyć naprawdę szeroką wiedzę, według mnie na moim kierunku - Rachunkowość wykładowcy prowadzą zajęcia teoretyczne łącząc z przykładami praktycznymi. Do tego w trakcie studiów odbywana jest praktyka zawodowa, co pozwoli nam łatwiej zacząć przygodę z pracą zawodową. Jeszcze raz mogę powtórzyć, że polecam tę uczelnię jeśli ktoś jest na etapie wyboru.

  Kamil D
  Finanse i rachunkowość
  13-04-2021
 • Szczerze i z całym sercem polecam uczelnię WSZIB w Krakowie. Zapał i otwartość prowadzących zajęcia sprawia że zajęcia są przyjemne, miło się w nich uczestniczy. Super kontakt w każdej sprawie przez strony internetowe SUSZI oraz SAKE. Aktualnie w moim przypadku pisząc prace licencjacką, mam bardzo dobry kontakt z promotorem, bez konieczności specjalnych wizyt w Krakowie. Wszystko za pomocą stron internetowych uczelni (suszi,sake) Bez żadnych zastrzeżeń polecam!

  Monia
  Finanse i rachunkowość
  31-03-2021
 • Jestem studentką trzeciego roku i szczerze polecam tę uczelnię. Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, wykładowcy stawiają na wiedzę przydatną w praktyce. Na uczelni panuje miła atmosfera, wykładowcy również zawsze są pomocni. Uczelnia posiada bardzo rozbudowany system stypendialny, zniżki WSZiB, a także bardzo dobrze wyposażone pracownie komputerowe i nowoczesne programy informatyczne.

  Julia
  Finanse i rachunkowość
  28-03-2021
 • Jestem na kierunku finanse i rachunkowość, specjalizacja rachunkowość. Poziom kształcenia satysfakcjonujący, super wykładowcy. Zajęcia online prowadzone przez MS teams, i od lat działające systemy internetowe SUSZI oraz SAKE które umożliwiają kontakt z wykładowcami, ponadto na bieżąco można podejrzeć swoje oceny. Studiując 3 lata nie spotkałam się z żadną negatywnie zaskakującą informacją na temat szkoły.

  Konrad
  Finanse i rachunkowość
  22-03-2021
 • Jestem studentką Zarządzania na drugim roku. Wybrałam specjalizację - Zarządzanie procesem tworzenia aplikacji. Mając prze sobą ofertę wielu uczelni, nie żałuję, że wybrałam właśnie WSZIB. Moje pierwsze wrażenie o uczelni - SZOK. Tak, byłam w szoku że osoby pracujące w dziale rekrutacji, w dziekanacie czy nawet bibliotece są po prostu MILI. Mając styczność z innymi prywatnymi uczelniami nie spotkałam się z tak przyjemną atmosferą. Nigdy nie miałam problemu z komunikacją kiedy pisałam maila, dzwoniłam do dziekanatu czy po prostu poprosiłam Pana z ochrony o przechowanie torby czy pożyczenie kalkulatora na 10 minut przed egzaminem. Nauczyciele/Profesorowie też są ludźmi! Wykłady moim zdaniem są ciekawe, oczywiście mam swoje ulubione i czymś interesuję się bardziej, a czymś mniej. Egzaminy są trudne, ale do wszystkich mamy materiały od wykładowców i także możliwość zadawania im pytań. Nawet w czasie nauczania zdalnego wszystko oceniam na plus, ponieważ wykładowcy są na to świetnie przygotowani - portal SAKE na którym wszystko się znajduje, świetne narzędzie do e-learningu :) Dodatkowo sam budynek jest atrakcyjny wewnątrz - bez czasów PRL-u i wszystko nowocześnie zrobione. Bez problemu łączę studia weekendowe (2 weekendy w miesiącu) z pracą w korpo od poniedziałku do piątku. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem - polecam, bez zawahania wybrałabym WSZIB ponownie :)

  Karolina K.
  Zarządzanie i stopnia
  17-03-2021
 • Nawet podczas nauczania online nauka na WSZIB to sama przyjemność.System SUSZI oraz SAKE działają sprawnie i spełniają swoje zadania.Aplikacja umożliwia szybki i wygodny wgląd do ocen,planu zajęć i wiadomości.Wykładowcy przekazują praktyczną wiedzę w zrozumiały sposób,a wykłady są naprawdę ciekawe.Mimo panującej sytuacji uczelnia spełnia moje oczekiwania w 100%, a nauka online jest równie przyjemna jak w sposób stacjonarny.Bardzo polecam!

  Studentka
  Zarządzanie
  23-10-2020
 • Nauka w uczelni 'Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości 'daje mnóstwo satysfakcji w zdobywaniu wyczerpującej wiedzy oraz umiejętności. Generalnie nieszablonowe podejście do studenta, panuje miła i przyjazna atmosfera. Bardzo dobrze przygotowany program oraz profesjonalna kadra, godna polecenia. Nadmieniam również, że uczelnia dysponuje elektronicznym systemem: system obsługi studiów, rekrutacji na studia, itp. Studiuje na wydziale Zarządzania i jestem bardzo zadowolony !

  Karlos
  Reklama i grafika komputerowa
  07-10-2020
 • Jakiś czas temu podjąłem decyzje, że zaczynam przygodę ze "studiami" na WSZIB'ie. Po 2,5 roku spędzonym w murach tej uczelni stwierdzam, że nie żałuję. Poziom nauczania jest odpowiednio wysoki. Wykładowcy to w dużej mierze ludzie praktykujący zawodowo, którzy w odpowiednim momencie potrafią wykazać się wyrozumiałością. Uczelnia dba o swoich podopiecznych m.in. posiadając szeroki wachlarz zajęć, kursów dodatkowych na wszystkich 3 kierunkach oraz system stypendialny. SUSZI i SAKE dają możliwość kontaktu bez konieczności wizyty na uczelni. Jeżeli ktoś szuka alternatywy na poziomie dla państwowych uczelni to zdecydowanie polecam!

  tk
  Zarządzanie zasobami ludzkimi
  29-09-2020