Akademia Wychowania Fizycznego im. Edwarda Piaseckiego w Poznaniu - Filia w Gorzowie Wlkp.(Niepublliczna)

palceholder

66-400 Gorzów Wielkopolski

ul. Estkowskiego 13

tel.:

(95) 72 79 100

Studia dyplomowe - kierunki
Dietetyka
Fizjoterapia
Wychowanie Fizyczne

Opis Akademii

AWF Gorzów


W sercu Gorzowa Wielkopolskiego spotykamy jedną z najlepszych polskich uczelni sportowych, Akademię Wychowania Fizycznego im. Edwarda Piaseckiego w Poznaniu - Filię w Gorzowie Wlkp. Ta prestiżowa uczelnia, oferuje studentom wszechstronne kształcenie w dziedzinie kultury fizycznej i sportu.

Akademia szczyci się wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską, co gwarantuje wysoki poziom nauczania. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie, a także studia podyplomowe, dostosowane do rosnących wymogów rynku pracy. Listę oferowanych kierunków zamyka Turystyka i Rekreacja, z siłą przyciągającą wielu młodych ludzi.

Ponadto, Akademia Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp. zapewnia doskonałe warunki do nauki i praktyki sportów, między innymi dzięki modernizacji obiektów i budowie nowych obiektów sportowych. Studenci mają również możliwość rozwijania swoich zainteresowań, zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności poprzez liczne kółka naukowe i sekcje sportowe.

Jest to miejsce, gdzie możesz rozwijać swoją pasję do sportu, zdobywać nową wiedzę i doświadczenia oraz kształtować swoją przyszłość. Zapraszamy do dołączenia do społeczności Akademia Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp.!

 

Misja Uczelni

Akademia Wychowania Fizycznego im. Edwarda Piaseckiego w Poznaniu - Filia w Gorzowie Wlkp., zasłużony ośrodek naukowy w Gorzowie Wielkopolskim, cieszy się reputacją prawdziwego ośrodka aktywizacji fizycznej i nauki zdrowego stylu życia.

Misją uczelni jest promocja zdrowego i aktywnego stylu życia poprzez różnorodność oferowanych kierunków i specjalności studiów, opartych na najnowszych badaniach i zgromadzonym doświadczeniu kadry dydaktycznej. Szeroko pojęta edukacja z zakresu sportu jest tym, co czyni tę uczelnię wyjątkową na tle innych placówek edukacyjnych regionu.

Ceniony jest także ten aspekt działalności uczelni, którym jest aktywny udział w poprawie infiltracji sportu i rekreacji w lokalnej społeczności. Corocznie uczelnia organizuje różnorodne wydarzenia sportowe, festiwale i wykłady promujące zdrowy styl życia. Ta dynamika i zaangażowanie czynią tę instytucję szkołą, która nie tylko kształci, ale także inspiruje do dążenia do pełni zdrowia fizycznego i psychicznego.

 

Koła naukowe

Akademia Wychowania Fizycznego im. Edwarda Piaseckiego w Poznaniu - Filia w Gorzowie Wlkp. to renomowana uczelnia o wyszukanej specjalizacji, położona w historycznym mieście Gorzów Wielkopolski. Ta podpoznańska instytucja to świetne miejsce na rozwijanie swojej wiedzy i umiejętności w dziedzinie kultury fizycznej i sportu.

Jednym z głównych atutów tej uczelni są koła naukowe, które dają studentom unikalną możliwość rozwijania swoich zainteresowań, zdobywania doświadczeń i aktywnego uczestniczenia w życiu akademickim. Koła naukowe to doskonałe narzędzie do wzbogacania wiedzy, nawiązywania nowych znajomości i zdobywania cennych umiejętności.

Zaangażowanie studentów w różnorodne projekty naukowe tworzy silną atmosferę współpracy i nauki. Niezależnie od tego, czy twoim celem jest pogłębianie wiedzy z konkretnego obszaru, czy po prostu chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie, koła naukowe AWF w Gorzowie Wlkp. to idealne miejsce dla ciebie.

 

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe na Akademia Wychowania Fizycznego im. Edwarda Piaseckiego w Poznaniu - Filia w Gorzowie Wlkp., to inwestycja w najwyższej jakości edukację. Filia ta znajduje się w spokojnym i pięknie zielonym mieście - Gorzów Wielkopolski.

Nadrzędnym celem tych studiów jest dostosowanie wiedzy absolwentów do aktualnych wymagań rynku pracy, a także przygotowanie do podjęcia nowych wyzwań zawodowych. Jako uniwersyteckie studia podyplomowe, są one kierowane do osób, które już posiadały tytuł magistra lub licencjata.

Kształcenie na AWF to nie tylko zdobywanie nowych kompetencji, ale także możliwość nawiązania cennych kontaktów zawodowych i naukowych. Uczelnia zapewnia swoim studentom wsparcie w formie profesjonalnego doradztwa edukacyjnego oraz kariery. A także dostęp do nowoczesnej infrastruktury, co sprzyja efektywnej nauce i rozwoju.

Dołącz do społeczności Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu - Filia w Gorzowie Wlkp., i zyskaj szanse na współpracę z najlepszymi.