Bezpieczeństwo Wewnętrzne
Finanse i rachunkowość
Informatyka
Logistyka
Management - studia I stopnia
Management - studia II stopnia
Pedagogika
Psychologia w biznesie
Turystyka i rekreacja
Zarządzanie - studia I stopnia
Zarządzanie - studia II stopnia

Opis Uczelni - WSB w Gdynii

UNIWERSYTET WSB MERITO W GDYNI


Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni
od 15 lat jest jedną z najchętniej wybieranych szkół wyższych w regionie. Uczelnia nieustannie rozwija swoją ofertę, aby kształcić studentów w najbardziej pożądanych obszarach na rynku pracy na jak najwyższym poziomie. Zajęcia prowadzone są przez praktyków, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni oferuje studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe, ma również bogatą propozycję szkoleń.

WSB w Gdyni jest partnerem wielu interesujących wydarzeń i konkursów o znaczeniu zarówno krajowym, jak i lokalnym. Ponadto, uczelnia odznacza się na tle innych prywatnych uczelni licznymi nagrodami, wyróżnieniami i prestiżowymi certyfikatami.

Wybierając studia na WSB w Gdyni masz pewność, że Twój work-life balance będzie szanowany i znajdziesz czas na wszystko, co dla Ciebie ważne - czas na studia, czas na pracę, czas na życie.

WSB w Gdyni mieści się w dobrze skomunikowanej części miasta, więc na zajęcia dojedziesz wygodnie i na czas. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek SKM oraz przystanki komunikacji autobusowej. W budynku znajdują się nowocześnie wyposażone sale dydaktyczne, laboratoria komputerowe, studio fotograficzne oraz biblioteka. Na Uczelni znajdziesz również punkt gastronomiczny oraz 2 strefy studenta, w których możesz odpocząć pomiędzy zajęciami. W bliskiej okolicy kampusu możesz zrobić zakupy w galerii handlowej lub pójść do kina czy restauracji.

 

Misja Uczelni

Uniwersytet WSB Merito w Gdyni położony jest w sercu jednego z najbardziej dynamicznych miast Polski - Gdyni. Ta distnkcjonowana instytucja edukacyjna pełni kluczową rolę w rozwijaniu umiejętności i kompetencji studentów, odpowiadającym na najnowsze zapotrzebowania rynku pracy.

Centralne znaczenie w działalności Uniwersytetu ma jego misja, zakładająca twórcze i innowacyjne kształcenie, wychodzące poza tradycyjne ramy nauczania. Celem jest przede wszystkim propagowanie kultury nauki, rozwijanie postaw obywatelskich i profesjonalnych oraz kształcenie postaw odpowiedzialnych społecznie.

WSB Merito dąży do tego, aby każdy student mógł czerpać inspirację z nauki i cieszyć się kreatywnym rozwojem. Wśród szerokiej oferty dydaktycznej znajdują się kursy i programy, które kładą nacisk na praktyczne umiejętności. Działa tutaj jakość nauki, pasja do doskonalenia i zaangażowanie w realizowanie misji.

 

Stypendia na WSB Merito

Uniwersytet WSB Merito w Gdyni oferuje dla swoich studentów różne rodzaje stypendiów, dzięki którym mogą skupić się na swoim rozwoju akademickim bez obaw o finanse.

Najpopularniejszym z nich jest stypendium socjalne, przeznaczone dla studentów, którzy mają problemy finansowe. Kolejnym jest stypendium rektora dla najlepszych studentów, które jest przyznawane dla tych, którzy wykazują się wyjątkowymi osiągnięciami naukowymi czy artystycznymi.

Stypendium socjalne MEiN jest przyznawane studentom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Wartość stypendium socjalnego w semestrze zimowym 2023/2024 wynosiła od 1 680 zł do 1 700 zł, w zależności od dochodu netto na osobę w rodzinie. Istnieje również możliwość ubiegania się o stypendium socjalne w zwiększonej wysokości, które wynosiło 1 730 zł dla osób spełniających określone kryteria​.

Jest również stypendium dla osób niepełnosprawnych, które pomaga w pokryciu kosztów związanych z funkcjonowaniem na uczelni. Na koniec, istnieje również stypendium dla sportowców, które jest przeznaczone dla tych, którzy łączą naukę z karierą sportową.

Uniwersytet WSB Merito daje swoim studentom wiele możliwości uzyskania wsparcia finansowego, pomagając im skupić się na tym, co najważniejsze - ich edukacji.

 

Studia podyplomowe

Rozważasz rozwijanie swojej kariery, poprawienie swoich kompetencji lub zwiększenie swojej atrakcyjności dla pracodawców? Uniwersytet WSB Merito w Gdyni jest miejscem, które powinieneś rozważyć. Ta uczelnia jest nie tylko znanym punktem odniesienia w świecie edukacji na Pomorzu ale jest też renomowaną instytucją oferującą studia podyplomowe, które są dostosowane do dzisiejszych standardów rynku pracy.

Siedziba uczelni znajduje się w pięknym mieście położonym na wybrzeżu - Gdyni. Idealna dla tych, którzy kochają łączność z naturą oraz luźną atmosferę portowego miasta. WSB Merito w Gdyni jest częścią grupy WSB University, co gwarantuje, że jakość edukacji stoi na najwyższym poziomie.

WSB Merito w Gdyni oferuje szereg różnych specjalizacji studiów podyplomowych, dostosowanych do potrzeb rynku pracy. Programy są tworzone we współpracy z pracodawcami i ekspertami branżowymi, co sprawia, że nabyte umiejętności są aktualne i praktyczne. Elastyczność w wyborze kierunków studiów, możliwość zdobycia cennych certyfikatów, a także bardzo dobre opinie studentów, są atutami tej uczelni.

Wszystko to sprawia, że Uniwersytet WSB Merito w Gdyni jest idealnym miejscem do kontynuacji edukacji, rozwoju zawodowego i osobistego.