Reklama - Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu (WSAiB) im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w GdyniUniwersytet WSB Merito w Gdyni(Niepublliczna)

palceholder

81-310 Gdynia

ul. Śląska 35/37

tel.:

58 669 77 21

Studia dyplomowe - kierunki
Bezpieczeństwo Wewnętrzne
Finanse i rachunkowość
Informatyka
Logistyka
Management - studia I stopnia
Management - studia II stopnia
Pedagogika
Psychologia w biznesie
Turystyka i rekreacja
Zarządzanie - studia I stopnia
Zarządzanie - studia II stopnia

Opis Uczelni - WSB w Gdynii

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni od 15 lat jest jedną z najchętniej wybieranych szkół wyższych w regionie. Uczelnia nieustannie rozwija swoją ofertę, aby kształcić studentów w najbardziej pożądanych obszarach na rynku pracy na jak najwyższym poziomie. Zajęcia prowadzone są przez praktyków, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni oferuje studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe, ma również bogatą propozycję szkoleń.

WSB w Gdyni jest partnerem wielu interesujących wydarzeń i konkursów o znaczeniu zarówno krajowym, jak i lokalnym. Ponadto, uczelnia odznacza się na tle innych prywatnych uczelni licznymi nagrodami, wyróżnieniami i prestiżowymi certyfikatami.

Wybierając studia na WSB w Gdyni masz pewność, że Twój work-life balance będzie szanowany i znajdziesz czas na wszystko, co dla Ciebie ważne - czas na studia, czas na pracę, czas na życie.

WSB w Gdyni mieści się w dobrze skomunikowanej części miasta, więc na zajęcia dojedziesz wygodnie i na czas. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek SKM oraz przystanki komunikacji autobusowej. W budynku znajdują się nowocześnie wyposażone sale dydaktyczne, laboratoria komputerowe, studio fotograficzne oraz biblioteka. Na Uczelni znajdziesz również punkt gastronomiczny oraz 2 strefy studenta, w których możesz odpocząć pomiędzy zajęciami. W bliskiej okolicy kampusu możesz zrobić zakupy w galerii handlowej lub pójść do kina czy restauracji.

 

ikonka opinie uczelnie

Opinie o uczelniach - Lista uczelni pomorskie