Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

WSAiB w Gdyni: Prawa człowieka - między wschodem a zachodem

WSAiB w Gdyni: Prawa człowieka - między wschodem a zachodemPraworządność, konflikty zbrojne i prawa człowieka to trzy panele, wokół których toczyć się będą prelekcje i dyskusje  podczas Międzynarodowej Konferencji pt. „Prawa człowieka - między wschodem a zachodem” (Human Rights - between East and West). Wydarzenie odbędzie się 19 maja 2023 r. w WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Konferencja jest organizowana pod honorowym patronatem Marszałka Senatu RP. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału.

Organizatorem wydarzenia jest Wydział Prawa i Administracji WSAiB. Konferencja poświęcona jest aktualnej problematyce ochrony praw człowieka we współczesnej rzeczywistości społecznej i geopolitycznej. Krótkie prelekcje (15 min.) zostaną wygłoszone m.in. przez przedstawicieli wielu środowisk akademickich oraz praktyków. Wśród zaproszonych do dyskusji osób są m.in. Marszałek Bogdan Borusewicz, Senator Sławomir Rybicki, Poseł Henryka Krzywonos-Strycharska.

Wydarzenie odbędzie się 19 maja 2023 roku na Auli im. prof. J. Młynarczyka w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni przy ul. Kieleckiej 7.

Agenda konferencji oraz rejestracja dostępna pod poniższym linkiem:

https://wsaib.pl/humanrights-conference/

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!


Data publikacji: 04.05.2023