Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Logistyka w WSAiB - kierunek przyszłości

Logistyka w WSAiB - kierunek przyszłościMaturzyści coraz chętniej wybierają Logistykę jako kierunek swoich studiów. Co kieruje młodymi ludźmi przy wyborze tej ścieżki zawodowej?

Głównym powodem wyboru Logistyki są perspektywy zawodowe. A te, zwłaszcza w regionie Pomorza są ogromne! Trójmiasto, ze względu na swoje korzystne położenie geograficzne jest naturalnym centrum logistycznym, w którym funkcjonuje wiele firm logistycznych. To wszystko sprawia, że w WSAiB w Gdyni studia logistyczne są tak popularne.POTRZEBNI SPECJALIŚCIWiele firm poszukuje dobrze wykwalifikowanych logistyków do swojego zespołu. Przedsiębiorcy wiedzą, że eksperci ds. logistyki potrafią przynieść firmie wymierne zyski. Umiejętności planowania są również odpowiednio wynagradzane, dlatego absolwenci mogą liczyć na odpowiednio wysokie wynagrodzenie.CIEKAWE SPECJALNOŚCIW Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni do wyboru jest aż sześć specjalności dopasowanych do lokalnego rynku pracy. Dużym zainteresowaniem cieszą się dwie nowości – Logistyka Służb Mundurowych oraz Global Logistics w języku angielskim, chętnie wybierane są również Transport i Spedycja, Logistyka Przedsiębiorstw oraz Logistyka Morska.PRAKTYCZNY WYMIAR STUDIÓWW jaki sposób studenci mogą podnieść swoją atrakcyjność na rynku pracy? W WSAiB w Gdyni studia są praktyczne. W ramach zajęć odbywają się wizyty studyjne, spotkania z ekspertami logistyki, zajęcia przyjmują formę grywalizacji, studenci korzystają również z platformy TransEdu, gdzie znajdują się kursy i egzaminy sprawdzające wiedzę. Każdy ze studentów odbywa również kierunkowe praktyki w jednej z trójmiejskich firm logistycznych, dzięki czemu opuszczając uczelnię posiada pierwsze doświadczenie zawodowe w dziedzinie logistyki.PRZYJAZNE OTOCZENIEW Uczelni Kwiatkowskiego duży nacisk kładzie się na zdobywanie cenionych umiejętności. W Akademickim Biurze Karier dostępny jest doradca zawodowy, który pomaga stworzyć dokumenty aplikacyjne oraz inicjuje kontakt z pracodawcą. Czas jest cenny, dlatego również na studiach dziennych plan zajęć ułożony jest w taki sposób, aby możliwe było podjęcie pracy jeszcze podczas studiów. Zobacz film z wizyty studyjnej studentów logistyki:
Rekrutacja w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego trwa. Do końca miesiąca trwa promocja 0 zł wpisowego, zapisz się już dziś! wsaib.pl
zdjecie

Data publikacji: 17.08.2017