Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Jeśli poprawiasz maturę z matematyki

Jeśli poprawiasz maturę z matematykiMaturzystów, którzy będą zdawać egzamin poprawkowy z matematyki w sierpniu zapraszamy na intensywne korepetycje przygotowujące do tego egzaminu pod nazwą Nocne Kucie. Spotkanie jest bezpłatne, odbędzie się 17 i 18 sierpnia. Zapisy już trwają. Obowiązuje limit miejsc w grupie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zdać maturę poprawkową z matematyki przyjdź na nasze korepetycje. Zapraszamy do siedziby Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, przy ul. Kieleckiej 7 (blisko SKM Gdynia Wzgórze Maksymiliana, w dniach 17 i 18 sierpnia.Zajęcia poprowadzi mgr Patryk Kamiński, wykładowca akademicki, specjalizujący się w przygotowywaniu maturzystów do matury. Podczas dwóch spotkań 4-godzinnych dowiesz się m.in. jakie błędy najczęściej popełniają maturzyści, jak możesz ich uniknąć, a także jak poprawnie odczytywać pytania i nie tracić cennych punktów. Sierpniowe spotkania dla maturzystów pod nazwą „Nocne Kucie – intensywne korepetycje poprawkowe" Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego organizuje od wielu lat. Cieszą się one dobrymi wynikami.Zgłoszenia, uwaga limit miejsc: wypełnij formularz znajdujący się na stronie wsaib.pl/kursWięcej informacji: pod tel. 58 660 74 10Zeskanuj QR kod lub kliknij w link i zobacz film dla maturzystów poprawiających maturę z matematykiwww.youtube.com/watch?v=XuhChqGrI8M
zdjecie
Przyszłorocznym maturzystom przygotowującym się do matury WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni proponuje kursy z matematyki, rozpoczynające się na przełomie września i października. Więcej informacji na stronie wsaib.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-dla-maturzystow.
zdjecie

Data publikacji: 02.08.2017