Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Gdańsku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kacper
  Pielęgniarstwo

  Pierwszy rok skupia się na teorii, z ryzykiem poprawki z przedmiotów takich jak anatomia czy fizjologia. Wykładowcy mają indywidualne metody nauczania, co pozwala na znalezienie czegoś dla siebie, chociaż niektórzy mogą nie przypaść do gustu. Mimo że studia mają swoje trudności, generalnie jestem zadowolony z poziomu nauczania. Wiadomo, że jest to wymagający kierunek

  04-03-2024
 • Milena
  Pielęgniarstwo

  Na początku może być trudno, ponieważ istnieje znacząca różnica między wymaganiami i metodami nauczania w porównaniu do szkoły średniej. Możliwe są momenty zwątpienia, lecz ci, którzy są zdecydowani pomagać innym, pozostają i dążą do celu. Szczególnie polecam moją specjalizację - pielęgniarstwo. To dyscyplina dla tych, którzy mają aspiracje do osiągnięcia sukcesu, satysfakcji i budowania relacji z pacjentami. Atmosfera na studiach pielęgniarskich jest spokojna. Relacje z wykładowcami są otwarte i oparte na wzajemnym szacunku.

  04-12-2023