Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Szkoła Biznesu – studia biznesowe w WarszawieMasz doświadczenie jako menedżer, ale w dalszym ciągu chcesz pogłębiać swoją wiedzę? Poznaj ofertę Szkoły Biznesu – dowiedz się, dlaczego warto się zapisać na studia biznesowe w Warszawie.

Teoria połączona z praktyką


Executive MBA w Warszawie to studia biznesowe oferowane przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Są one przeznaczone dla menedżerów, którzy chcą w codziennej pracy jeszcze lepiej wykorzystywać nowoczesne technologie. Obok wykładów (ponad 100 godzin poświęconych wyłącznie tematyce nowych technologii), plan studiów przewiduje również zajęcia praktyczne.


Połączenie teorii z praktyką daje najlepsze rezultaty. Szkoła Biznesu w Warszawie czerpie w tym zakresie z bogatego doświadczenia współpracujących z nią jednostek. Absolwenci, którzy zdecydują się na MBA studia w Warszawie, wezmą udział w projekcie start-up’owym. Jest on realizowany w ramach współpracy z MIT Enterprise Forum CEE.


MBA Warszawa – studiuj pod okiem najlepszych


Wyższa Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej stawia na zajęcia praktyczne i wykłady przeprowadzane przez najlepszych wykładowców, w tym z zagranicznych ośrodków naukowych. Doskonale dopracowany i spersonalizowany tok nauczania spowodowały, że MBA studia w Warszawie są niezwykle cenione przez menedżerów. Program studiów został też wysoko oceniony przez absolwentów – zajął pierwsze miejsce za cechy merytoryczne w prestiżowym rankingu MBA Perspektywy 2017.


Studia biznesowe w Warszawie to idealne rozwiązanie z punktu widzenia menedżerów, którzy chcą być na bieżąco z technologicznymi nowinkami oraz chcą poznać rozwiązania stosowane w innych krajach. Program Executive MBA przewiduje m.in. sesje wyjazdowe choćby do Salford Business School.


Wymieniaj się doświadczeniem, nawiązuj branżowe kontakty


MBA studia w Warszawie dają szansę nie tylko uzyskania prestiżowego dyplomu, ale również szybko się zwracają. Wiedza, jaką nabywa ich uczestnik, przyda mu się w codziennej pracy. Według danych zamieszczonych na stronie internetowej Szkoły Biznesu Polityki Warszawskiej 75 proc. absolwentów awansuje jeszcze w trakcie ich realizacji.


Jeżeli zajmujesz się zagadnieniem nowoczesnych technologii w przedsiębiorstwie, chcesz pogłębić swoją wiedzę i następnie wykorzystać ją w codziennej pracy, nie czekaj – studia biznesowe w Szkole Biznesu w Warszawie to inwestycja, która szybko się zwróci.


 


 


Data publikacji: 09.07.2019