Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Startuje Uniwersytet Sukcesu!Jesteś młodą pasjonatką YouTube, blogerką czy programistką? Masz od 17 do 24 lat? Mamy cos dla Ciebie!

Do 15 czerwca trwają zapisy projektu edukacyjnego „Uniwersytet Sukcesu”,który po raz kolejny organizowany jest przez Fundację Digital University. Projekt wspiera podopiecznych domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych, ale także dziewczęta będące w trudnej sytuacji życiowej i materialnej ułatwiając im wejście na rynek pracy.

Celem programu jest zdobycie umiejętności i narzędzi pozwalających swobodnie funkcjonować w świecie nowych technologii. Program skierowany jest do osób ciekawych świata i lubiących podejmować nowe wyzwania.
Uczestniczki, które rozwijają się w kierunku nowych technologii,mają szansę na staże zawodowe i wyjazd do Kampusu Google w Madrycie lub Londynie.

Akademia YouTuberki

Celem akademii jest nauka materiałów video, montażu, umieszczania własnych treści na kanale YT oraz swobodnej prezentacji przed kamerą. Uczestniczki dowiedzą się jak prowadzić i promować swój kanał, a także zaciekawić odbiorcę.

Akademia prowadzona jest przez ekspertów z różnych branż, dodatkowo przeprowadzone zostanie Case studies ze znanymi YouTuberami.

Akademia Programistki

Pokażemy tajników programowania. Po tych zajęciach możliwa jest dalsza nauka (kurs online). Program skierowany jest do osób lubiących tworzyć nowe rzeczy (np. strony internetowe, gry komputerowe, aplikacje). Omówione zostaną podstawy FrontEnd (JavaScript z Reactem). Kurs polega na tworzeniu stron i aplikacji webowych, czyli tworzeniu wizualnej części strony internetowej. Kurs odbywa się w języku polskim, niemniej słownictwo techniczne (język angielski) będzie omówione i wyjaśnione. Zajęcia składają się głównie z warsztatów praktycznych, w których biorą udział eksperci zajmujący się programowaniem.

Akademia Blogerki

Dzięki kursowi samodzielne prowadzicie bloga. Kurs skierowany jest do osób, które lubią pisać i dzielić się swoimi pasjami. Postawicie blog na WordPressie, nauczycie się obróbki graficznej, a także jak pisać, aby zaciekawić i przyciągnąć odbiorców.

Plan warsztatów

Pierwszy etap programu to tygodniowe turnusy w wybranych miastach:
01-06.07.2019 – Białystok
08-13.07.2019 – Kraków
15-20.07.2019 – Warszawa
22-27.07.2019 – Trójmiasto


Drugi etap to kilkudniowe spotkania dla najbardziej zainteresowanych dziewczyn z naszymi partnerami (np. Nationale Nederlanden, Google, Facebook, Dentsu Aegis Network):
26-29.08.2019 – Warszawa.

Najbardziej zaangażowane dziewczyny otrzymają propozycję staży zawodowych albo wyjazdu do kampusu Google w Madrycie lub Londynie.

Gdzie?

Warsztaty pierwszej finalnej edycji odbędą się w: Warszawie, Białymstoku, Krakowie i Trójmieście.

Kolejna edycja zawita do Poznania, Wrocławia, Rzeszowa i Łodzi.

Link do formularza>>>> Zgłoś się

Więcej info na Uniwersytet Sukcesu

Data publikacji: 05.06.2019