Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb


Rusza rekrutacja na rok 2021/2022 w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie!


15 kwietnia 2021 roku rusza rekrutacja na studia pierwszego i drugiego stopnia w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Uczelnia, jak co roku, przygotowała dla kandydatów bogatą ofertę edukacyjną.

W ramach studiów I stopnia kandydaci mogą wybierać spośród kierunków: Skandynawistyka – studia filologiczno – biznesowe, Lingwistyka dla biznesu, Grafika reklamowa i multimedia, Psychologia, Zarządzanie strategiczne i Game Design. Każdy z nich oferuje interesujące ścieżki kształcenia, których program, jak co roku, konsultowany był z ekspertami z różnych branż.

Nową ścieżką w ramach kierunku Zarządzanie Strategiczne jest innowacyjna ścieżka - Design Management. Ścieżka ta cieszyła się powodzeniem wśród kandydatów w rekrutacji śródrocznej, dlatego też znalazła się także w ofercie rekrutacji zimowej. Dla kogo są te studia? Z pewnością dla osób, które chcą nauczyć się jak tworzyć strategie innowacji, nowych usług, produktów i produktów cyfrowych, chcą poznać metodologię Design Thinking i interesują się współczesnymi wyzwaniami w zakresie poziomu życia i konsumpcji. Partnerem strategicznym ścieżki jest Biuro Projektowe Ergo Design.

W ramach studiów II stopnia Uczelnia oferuje kierunek Filologia angielska, który od tego roku dostępny będzie także w j. angielskim (Philology – English Philology). Natomiast studia anglojęzyczne I stopnia to kierunki takie jak Game Design, Business Linguistics oraz Strategic Management.

Szczegółowe zasady rekrutacji online oraz opisy kierunków i ścieżek kształcenia dostępne są na stronie: www.wse.krakow.pl

Zapraszamy do kontaktu:
Dział Rekrutacji WSE
Tel. 12 682 24 04/07
rekrutacja@wse.krakow.pl

Pełna prezentacja Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie sprawdź tutaj.

Data publikacji: 14.04.2021