Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Organizuję szkolenie, którą wybrać torbę i dlaczego?

Organizuję szkolenie, którą wybrać torbę i dlaczego?Organizuję szkolenie, którą wybrać torbę i dlaczego?

Każdy prelegent i uczestnik eventu potrzebuje torby, w której może przechowywać dokumenty, broszury czy inne materiały. Torby można również wręczać uczestnikom szkolenia, ponieważ taki upominek przynosi obopólną korzyść - słuchacz zyskuje darmowy gadżet, a firma organizująca szkolenie promuje swoją działalność. Można zdecydować się na torby bawełniane, z poliestru, kodury lub innych materiałów - który wariant wybrać?

Praktyczne torby z poliestru RPET

Poliester to wytrzymały wodoodporny materiał, wysoce odporny na ścieranie i rozdarcie. W dodatku szybko schnie, nie gniecie się i zachowuje estetyczny wygląd przez lata, ponieważ nie blaknie pod wpływem słońca i łatwo go wyczyścić. Może być również z recyklingu (RPET). Prelegent może więc korzystać z torby wielokrotnie, nie martwiąc się o ewentualne zabrudzenia, wilgoć czy uszkodzenia materiału. Jeżeli torba nie będzie potrzebna, można ją łatwo złożyć i przechować, np. w szufladzie biurka. Torby z poliestru warto wręczyć również uczestnikom szkolenia, ponieważ mogą zapewnić organizatorowi długotrwałą reklamę dzięki spersonalizowanemu nadrukowi, który będzie zawierał np. dane kontaktowe, adres strony internetowej lub kreatywną grafikę z nazwą lub logo eventu.

Ekologiczne torby bawełniane

Torby wykonane z tkaniny bawełnianej to doskonały wybór zwłaszcza wówczas, gdy szkolenie dotyczy kwestii związanych z ekologią. Torby z bawełny kojarzą się bardzo pozytywnie, dzięki czemu dbają o dobry wizerunek marki. Jeżeli organizatorowi zależy na podkreśleniu proekologicznego podejścia firmy, dobrym rozwiązaniem będą torby z bawełny organicznej lub pochodzącej z recyklingu. Z kolei jeżeli priorytetem jest wytrzymałość i odporność, wówczas warto zwrócić uwagę na torby bawełniane z materiału typu drelich lub woskowanego. Torby można również pokryć nadrukiem, który będzie promował firmę i przypominał uczestnikom o szkoleniu.

Prawie jak papierowe: torby z tyveku i torby z washable paper

Tyvek i washable paper to papier, ale jest znacznie trwalszy, a także odporny na wilgoć. Wykonane z tych materiałów torby sprawdzą się wówczas, gdy organizatorowi szkolenia zależy na akcesoriach o naturalnym wyglądzie, ale jednocześnie praktycznych i wytrzymałych. Torby z washable paper nadają się do wielokrotnego użytku (można go nawet prać), dzięki czemu mogą stanowić skuteczny nośnik reklamowy, który będzie promował firmę przez dłuższy czas. Z kolei tyvek to papier syntetyczny, który nie chłonie wody (jest w 100% wodoodporny), dzięki czemu przechowywane w torbie dokumenty czy ulotki są chronione przed zalaniem. Torby z tyveku są również bardzo lekkie, co zapewnia dużą wygodę przy noszeniu materiałów szkoleniowych.

Torby z kodury do specjalnych zastosowań

Dzięki właściwościom wodoodpornym kodura doskonale spisuje się w trudnych warunkach atmosferycznych, gdy np. pada deszcz czy sypie gęsty śnieg. W dodatku kodura jest odporna na ścieranie i rozrywanie, więc wykonana z niej torba będzie wyglądać doskonale nawet po latach użytkowania. Materiał ten dobrze znosi duże obciążenie, więc nadaje się do noszenia ciężkich materiałów szkoleniowych czy grubych teczek z dokumentami.

Wytrzymałe torby z kodury sprawdzą się szczególnie podczas:

  • szkoleń i warsztatów outdoorowych,
  • szkoleń organizowanych przez służby mundurowe,
  • szkoleń stanowiskowych w zakładach produkcyjnych,
  • szkoleń specjalistycznych z użyciem dużej ilości materiałów szkoleniowych.

Gdzie zamówić torby bawełniane lub z innego materiału?

Torby z poliestru, bawełny, kodury, tyveku i washpapy szyje na zamówienie PANATO Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna. Można zamówić zarówno jedną sztukę, jak i torby w ilościach hurtowych, np. w formie upominku dla uczestników szkolenia. Dostępne wzory można obejrzeć na stronie internetowej panato.org. Klient może wybierać spośród różnych wielkości, materiałów i cech praktycznych (głębokie dno, uchwyty, kieszonka). Jest również możliwość dodania własnego nadruku i metki, dzięki czemu torba może promować działalność firmy długo po zakończeniu szkolenia.

W celu złożenia zamówienia w pracowni PANATO można kontaktować się:

  • przez e-mail: zamowienia@panato.org
  • telefonicznie: +48 71 735 16 35


Data publikacji: 25.03.2024