Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Orange Flex – idealna oferta dla studenta


Studiujesz i szukasz dobrych okazji, takich jak duża paczka internetu? Sprawdź zniżki i promocje, z których możesz skorzystać, wybierając Orange Flex. Pokażemy Ci zalety Orange Flex dla studentów i okazje na szybki internet studencki.

Orange Flex dla studentów – dlaczego warto?

Elastyczny plan komórkowy, który możesz zmieniać, kiedy chcesz? Tak jest w Orange Flex – wszystkie formalności załatwiasz w kilka chwil w aplikacji i dostosowujesz konto do swoich potrzeb. Masz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu w UE oraz nielimitowane social media bez zużycia transferu danych. Możesz korzystać np. z Instagrama, Messengera, Facebooka czy WhatsAppa, a Twój pakiet gigabajtów się nie zmniejsza.
Jakie są zalety Orange Flex dla studentów? Dlaczego warto dołączyć do generacji Flex?

 • Dodatkowa karta e-SIM – w kilka chwil zainstalujesz ją na drugim urządzeniu – modemie, tablecie, laptopie czy drugim smartfonie. Korzystaj z dodatkowej karty SIM i używaj swojego numeru telefonu na kilku urządzeniach.

 • Polecaj i zarabiaj. Możesz polecać Orange Flex znajomym i zgarniać gotówkę oraz dodatkowe GB internetu. Wystarczy, że skorzystasz ze swojego kodu polecającego, który znajdziesz w aplikacji Flex – udostępnij go, a zgarniesz 70 zł, a znajomy, któremu polecisz Orange Flex, 30 zł. Do zyskania dodatkowo nawet 1000 GB internetu!

 • Dziel się GB internetu. We Flexie jest elastycznie – możesz przekazywać dowolną ilość gigabajtów internetu znajomym, którzy też mają tu numer a oni Tobie.
  Przekonany? Możesz przenieść swój numer do Flexa od dowolnego operatora lub stworzyć nowy! Sprawdź ofertę Orange Flex dla studentów – https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-studenta.

  Internet dla studenta z Orange Flex

  Rok akademicki zbliża się szybkimi krokami. Z pewnością przyda Ci się solidna paczka internetu. W Orange Flex już teraz możesz zyskać:

 • Pierwszy miesiąc w Orange Flex tylko za 1 zł dla nowych użytkowników (z kodem FLEX).

 • Dodatkowe 250 GB internetu na 6 miesięcy za free dla wszystkich studentów w Orange Flex. Możesz korzystać z nich przez cały semestr.

 • Fajnie, prawda? Oferta z pakietem GB skierowana jest do obecnych i nowych użytkowników. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji dla studentów w Orange Flex?

 • Otwórz aplikację Orange Flex, wejdź w zakładkę ‘’Odkryj’’ i kliknij w banner dotyczący studenckiej promocji.

 • Wypełnij i prześlij krótki formularz potwierdzający status studenta.

 • Po otrzymaniu powiadomienia w aplikacji, wejdź do Klubu Flex i aktywuj paczkę dodatkowych gigabajtów!

 • Proste! Dołącz do studenckiej generacji Flexa i ciesz się 250 GB internetu przez cały semestr!

  Artykuł sponsorowany

  Data publikacji: 15.09.2021