Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Kortowiada 2024 - koncerty i strefa UWM

Kortowiada 2024 - koncerty i strefa UWMKoncerty, boje wydziałów, kino plenerowe, bitwa freestyle, silent party czy rywalizacje sportowe – to tylko niektóre z wydarzeń, które odbędą się podczas tegorocznych juwenaliów w Olsztynie. Kortowiada to festiwal studencki, który corocznie odbywa się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i... zawsze przyciąga tłumy. Zobaczcie, co będzie działo się w tym roku.

Kortowiada odbędzie się w dniach 22 do 25 maja w uniwersyteckim kampusie. Informacje o biletach znajdziecie na stronie festiwalu.

Gwiazdorskie koncerty

Koncerty odbędą się na plaży kortowskiej. Organizatorzy zapewniają w tym roku dawkę muzyki w różnych gatunkach. W czwartek na scenie pojawią się: Rosalie., Zeamsone, Dwa Sławy x Mielzky x Pers, Margaret, Kukon i Tribbs. W piątek zagrają Lordofon, Rubens, Kwiat Jabłoni, Wilki, Kizo (z gościnnym udziałem Bletki) i Nocny Kochanek. Ostatniego dnia na scenie pojawią się Daria ze Śląska, Vito Bambino, Artur Rojek, Daria Zawiałow, Kacperczyk i Pro8l3m. Wszystko to w otoczeniu parków i jeziora.

Strefa UWM – odpoczynek i zabawa

Na terenie festiwalu znajdziecie również strefę Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W tym roku pod znakiem chill & fun. W strefie UWM nie tylko odpocznienie od dużego zgiełku, ale też aktywnie spędzicie czas podczas zabawnych integracji. Wśród nich: wielkoformatowe gry (kółko i krzyżyk, cornhole, ringo), koło fortuny (do wygrania gadżety uniwersyteckie), wesoła rywalizacja przy konsoli oraz otwarta scena karaoke. W festiwalowy klimat wprowadzicie się, ozdabiając swoje twarze kolorowymi wzorami i błyskotkami, a uwiecznicie to na zdjęciach z Instaxa. Strefa UWM to miejsce, w którym spędzicie czas z przyjaciółmi, ale także przestrzeń, w której poznacie zupełnie nowych znajomych.

 

Strefa UWM – odpoczynek i zabawa

 

Kortowiada to dopiero początek przygody

 

Często Kortowiada – juwenalia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie – jest pierwszym krokiem w drodze do fantastycznej przygody ze studiowaniem. Udział w wydarzeniu pozwala poznać kampus, zobaczyć jego uroki, plażę i wydziały, ale przede wszystkim poznać nowych ludzi, doskonale spędzić czas i po raz pierwszy poczuć klimat studenckiego życia.

Pamiętajcie, że rekrutacja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie rozpoczyna się 6 czerwca, dlatego zaraz po Kortowiadzie załóżcie swój profil w Internetowej Rekrutacji Kandydatów. A już dzisiaj sprawdźcie wszystkie dostępne kierunki kształcenia na www.rekrutacja.uwm.edu.pl.


Data publikacji: 14.05.2024