Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Konferencja - Świat, który nadchodzi!

Konferencja - Świat, który nadchodzi!Zaproszenie na konferencję

"Świat, który nadchodzi! Lokalne i regionalne konsekwencje wyzwań globalnych"

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji konferencji „Świat, który nadchodzi. Lokalne i regionalne konsekwencje wyzwań globalnych”, która odbędzie się w piątek 24 maja 2024 r. w WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, przy ul. Kieleckiej 7 w godzinach 9.00-18.00. Udział jest bezpłatny.

Celem konferencji będzie pogłębiona dyskusja na temat lokalnych i regionalnych skutków trendów i przemian dokonujących się w światowej gospodarce m.in. w kontekście międzynarodowych łańcuchów dostaw, gospodarki morskiej i energetyki. Chociaż osią rozważań będą tematy gospodarcze, a zwłaszcza logistyczne, w dyskusji poruszone będą także zagadnienia z zakresu geopolityki czy współczesnych przeobrażeń kulturowo-cywilizacyjnych. W gronie wybitnych ekspertów, analityków, biznesmenów i samorządowców postaramy się znaleźć odpowiedzi na pytania:

Czy globalizacja jest w odwrocie czy też zmienia się tylko jej charakter?

Jak poradzi sobie Polska i region pomorski w nowych warunkach skracania łańcuchów dostaw? Jak poradzą sobie nasze firmy?

Czy europejski, a także polski przemysł morski może być konkurencyjny w starciu z potężną gospodarką azjatycką?

Program wydarzenia znajduje się na stronie: https://wsaib.pl/konferencja-swiat-ktory-nadchodzi/

Zapraszamy przedstawicieli mediów zajmujących się ww. tematyką do udziału w wydarzeniu. Uprzejmie proszę o potwierdzenie Państwa uczestnictwa w konferencji w terminie do 20 maja br. na adres e-mail: m.graban@kadra.wsaib.pl


Data publikacji: 20.05.2024