Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Jobsora - znajdź pracę marzeń!Poszukujesz pracy? Skorzystaj z portalu Jobsora.pl i zdobądź stanowisko swoich marzeń.

Jesteś bezrobotny i własnie poszukujesz pracy? A może Twoje aktualne stanowisko Cię nie satysfakcjonuje i marzy Ci się zmienienie zatrudnienia? Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji jesteś, skorzystaj z portalu Jobsora.pl, by szybko znaleźć, jak najlepsze oferty pracy. Szukanie zatrudnienia przez internet to wygoda i komfort. Błyskawicznie możesz przejrzeć wiele ofert każdego dnia i odpowiedzieć na nie z własnego, wygodnego fotela. Nie ma konieczności jeżdżenia po mieście z plikiem wydruków CV, czy nawet dzwonienia, wystarczy wysłać e-mail i można już tylko czekać na odpowiedź. 


Jak szukać ofert na Jobsora.pl? 


Poszukiwanie ofert na portalu pl.jobsora.com jest bardzo intuicyjne. Na stronie głównej wyświetlają się najpopularniejsze oferty oraz regiony. Powyżej znajduje się wyszukiwarka, w której należy wpisać stanowisko pracy, a także region, którego ma dotyczyć ogłoszenie. Po naciśnięciu wyszukaj wyświetlą się oferty pracy dostosowane do wybranych kryteriów. To jednak nie wszystko, bo także na tym etapie wyszukane oferty można jeszcze bardziej spersonalizować pod swoje wymagania, wybierając filtry dotyczące ofert z danego okresu i stawki wynagrodzenia. Możesz wybrać oferty ze wszystkich dni - wtedy wyświetlą Ci się zarówno starsze, jak i najnowsze oferty, te sprzed tygodnia, z ostatnich 3 dni oraz najnowsze z dzisiaj. Prócz tego do wyboru jest także stawka wynagrodzenia - od dowolnej, gdy nie wiesz, jaką podać, potem od 2 000 zł, 4 000 zł, 6 000 zł, 8 000 zł, czy 15 000 zł.


Bądź na bieżąco! 


Gdy poszukujesz pracy, musisz trzymać rękę na pulsie. Kluczowe jest regularne przeglądanie ofert i możliwie, jak najszybsze na nie odpowiadanie. Wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo, że Twoje CV nie zniknie w natłoku innych, a tym samym coraz więcej pracodawców zacznie się do Ciebie odzywać. A im więcej takich rozmów, tym szybciej znajdziesz pracę, która sprawi Ci prawdziwą radość. Portal Jobsora.pl ułatwia bycie na bieżąco, dzięki możliwości zapisania się na powiadomienia o najnowszych ofertach pracy. Regularnie będą one przychodziły na Twojego maila, co sprawi, że już nic nie przeoczysz.


Poszukiwanie pracy jeszcze nigdy nie było takie łatwe! Bogaty wybór ofert i łatwość ich wyszukiwania zdecydowanie skrócą czas, który poświęcasz na codzienne poszukiwania. 


Data publikacji: 18.12.2018