Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

DANCE YOUR FUTURE

DANCE YOUR FUTUREDANCE YOUR FUTURE

Szkoła Choreografii zaprasza na tegoroczne Pokazy Dyplomowe, które odbędą się 16 czerwca 2024 r. o godz. 13:00 w Klubie Studio w Krakowie.

W trakcie wydarzenia, dyplomanci Szkoły Choreografii zaprezentują swoje umiejętności oraz kreatywność poprzez kompozycje rytmiczne i autorskie choreografie. Pokazy będą doskonałą okazją do zobaczenia efektów ciężkiej pracy i pasji przyszłych choreografów, a także do zainspirowania się ich talentem i nowatorskimi pomysłami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tańca oraz osoby zainteresowane wsparciem młodych talentów. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, pełne emocji, ruchu i artystycznych doznań.

Data: 16 czerwca 2024 r.

Godzina: 13:00

Miejsce: Klub Studio, ul. Budryka 4, Kraków

Wstęp na pokazy jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze zapisy na adres: event@ksa.edu.pl

Szkoła Choreografii to prestiżowa instytucja edukacyjna, która od lat kształci przyszłych mistrzów sztuki tanecznej. Szkoła oferuje innowacyjne programy nauczania, łącząc tradycyjne techniki z nowoczesnymi trendami w choreografii. Wspieramy kreatywność i rozwój artystyczny naszych studentów, przygotowując ich do profesjonalnej kariery w świecie tańca.

www.ksa.edu.pl/szkola-choreografii

Organizatorzy: Szkoła Choreografii, Krakowskie Szkoły Artystyczne

Partnerzy: Uczelnie.pl, Klub Studui, Gazeta Krakowska, Pomaturze.pl, Student News, Małopolska Online, DlaStudenta.pl, Leonardo Boutique Hotel, Spoiled Queen

 

Zobacz również: Wybierając szkołę języków obcych za granicą: Co należy wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji?


Data publikacji: 10.06.2024