Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Oczyszczacz powietrza do przedszkola - jaki wybrać?

Oczyszczacz powietrza do przedszkola - jaki wybrać?Choroby to codzienność w większości przedszkoli. Różne środowiska, różne dzieci, które codziennie po kilka godzin przebywają razem wspólnie się bawiąc, jedząc czy śpiąc. Przyczyną częstych zachorowań może być również jakość powietrza. W Polsce problem z jakością powietrza jest widoczny i odczuwalny, statystyki są niekorzystne i mówią o wzroście śmiertelności spowodowanej wdychaniem zanieczyszczeń.

W budynkach użyteczności publicznej jakimi są również przedszkola, z powodzeniem można korzystać z oczyszczaczy powietrza, które niwelują zanieczyszczenia i korzystnie wpłyną na samopoczucie najmłodszych, Jaki powinien być oczyszczacz powietrza do przedszkola?


Oczyszczacz w sklepie goodair- czym kierować się przy wyborze?


Kiedy kupujemy pierwszy oczyszczacz powietrza najlepiej jest wybrać sprawdzonego sprzedawce, który doradzi jaki model powinnyśmy wybrać, szczególnie jeśli jest to tak specyficzny budynku jak przedszkole. Oczyszczacz w sklepie goodair, doskonale sprawdza się do tego typu placówki. Podczas wyboru powinniśmy zwrócić uwagę na takie parametry jak:

 

  • powierzchnia oczyszczania i wydajność, te parametry należy dopasować do konkretnego pomieszczenia, w którym zostanie umieszczony oczyszczacz powietrza
  • głośność pracy - oczyszczacz powinien nie przeszkadzać w pracy i odpoczynku najmłodszych
  • zastosowane filtry - to w jakie filtry został wyposażony oczyszczacz w sklepie goodair będzie stanowić o tym, czy filtracja będzie skuteczna, dobry oczyszczacz powietrza filtruje je wieloetapowo, wykorzystując chociażby filtr HEPA
  • blokada rodzicielska- blokada rodzicielska przyda się szczególnie jeśli urządzenie ma stać w miejscu do którego mają dostęp z natury ciekawskie dzieci, dzięki tej funkcji bez obaw umieśćmy oczyszczacz np. w pokoju dziecka, czy też przedszkolu.

 

Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza idealny do przedszkola


Sharp japońskie producent oczyszczaczy powietrza cieszy się dużym zaufaniem wśród użytkowników. Model Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza, sprawdzi się także w placówce jaką jest przedszkole. Wszystko to dzięki wieloetapowej filtracji, dzięki której skutecznie eliminujemy z powietrza groźne zanieczyszczenia, wirusy, bakterie. Funkcja jonizacji sprawia, że powietrze jest także świeże, co pozytywnie wpływa na samopoczucie najmłodszych. Jonizacja jest także skuteczna w eliminacji kurzu, alergenów i roztoczy, to zdecydowana ulga dla alergików. Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza pracuje niezwykle cicho, oraz posiada wspomniana blokadę rodzicielską, co czyni go nie tylko skutecznym, ale także całkowicie bezpiecznym urządzeniem nadającym się do przedszkola. Wydajność wynosi 450 m3/h, natomiast powierzchnia oczyszczania to 56 m2. Model Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza posiada także funkcję nawilżania, co jest jego dodatkową zaletą. Do nabycia w profesjonalnych sklepach z oczyszczaniem powietrza, jak goodair.pl. Koszt urządzenia to 4499zł.


Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl
 


Data publikacji: 10.06.2022