Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Grzegorz
  Informatyka

  Studiuję informatykę na te uczelni i jestem bardzo zadowolony. Wykładowcy rzecz jasna sa różni, to nie jest tak, że wszyscy są znakomici. Sa jednak tacy ludzie jak Pan dr Daniel Król, który uczył podstaw programowania, czy Pani Ewa Cygan która matematyki jest w stanie nauczyć każdego. Trzeba tez przyznać, że te studia nie należą do najłatwiejszych. Nie jest łatwo przejść przez elektronikę. Wykładowca od elektroniki to też nie była moja ulubiona postać na uczelni. Preferował ludzi którzy skończyli technikum elektroniczne. Algorytmy to kolejny temat, który mógł sprawiać trudności. Na dalszych latach traficie na wykładowców, którzy również starają się być na czasie. Program jest aktualizowany stale. Sale są dobrze wyposażone. Uczelnia posiada salę z komputerami firmy Apple. Z czystym sumieniem mogę polecic kierunek informatyka na tej uczelni  

  25-02-2021
 • Marek
  Filologia angielska

  Ja wybrałem na tej uczelni kierunek fillologia angielska i nie jestem zawiedziony. Wykładowcy generalnie trzymają dobry poziom, choć oczywiście sa odstępstwa od tej reguły. Nazwisk tutaj nie będę wymieniał. Perspektywy pracy po tym kierunku myślę, ze są niezłe chociaż może nie do konca w Tarnowie. Zapotrzebowanie na ludzi biegłych w języku angielskim generuja przeważnie korporacje które maja swoje siedziby w duzych miastach. Ja dodatkowo ucze się niemieckiego, bo myślę, że dwa języki obce to jest coś. Nie myślę, o tym żeby po studiach szukać pracy w zawodzie nauczyciela czy tłumacza. Warto dodać, że na uczelni bardzo pręznie działa Akademicki Zwiazek Sportowy w który jestem zaangażowany. Uczelnia jest w miarę kameralna, ale uczy się tu prawie 5000 studentów.

  22-02-2021