Wyższa Szkoła Administracji Publicznej (WSAP)

71-332 Szczecin

ul. M. Skłodowskiej-Curie 4

tel.:

91 486-15-42, 91 486-15-43

ikonka email do uczelni

Opinie o uczelni (5)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Administracji Publicznej (WSAP) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Po licencjacie teraz kończę II stopień magisterskie Administracja. Jestem zadowolony z jakości zajęć i harmonogramu kształcenia. Ludzie na studiach b.sympatyczni - pozdrawiam Wszystkich serdecznie. Wykładowcy bardzo merytoryczni z dużym doświadczeniem. Moja ocena dla WSAP za wkład w poziom przekazywania wiedzy i atmosferę to pełna 5tka :). Z pełną odpowiedzialnością polecam tą Uczelnię. Duże ukłony i podziękowania dla JM Rektor oraz Pana Dziekana i Pana Kanclerza za te wszystkie lata oraz fantastyczne indywidualne podejście do każdego studenta.

  Student
  Administracja
  17-03-2021
 • Ja na I Roku Prawa na WSAP nie wiem czemu mój poprzednik opiniotwórczy Robert pisze że III rok bo takiego na tej Uczelni jeszcze nie ma. :) ale ok :) może się pomyliło z Administracją licencjat. Z mojego punktu widzenia po pierwszym semestrze i sesji jest super! Dzięki kameralnej atmosferze tej Uczelni a nie molochu uczelnianym na którym jest mega duża ilość studentów a wykładowcy przez to nie mają czasu na głębsze wytłumaczenie tematów które się w życiu przydadzą ja czuje, że tą wiedzę tutaj na WSAP zdobywam. Wykładowcy praktycy wysokich lotów doświadczeni sędziowie, adwokaci, radcowie prawni , komornicy wyspecjalizowani w swoich dziedzinach. Znakomite indywidualne podejście do każdego studenta. Wykłady na naprawdę dobrym poziomie mimo nauki online. Panele dyskusyjne dają bardzo dużo dobrego dzięki temu przekazywane nam materiały wiele wnoszą w pochłanianie przez nas wiedzy. Dodatkowo mogę pogodzić studia z pracą co dla mnie jest kluczowym elementem. Dobry Prawnik jak lekarz czy piekarz zawsze znajdzie dobre miejsce i pracę dla siebie bez znaczenia jak dużą będzie miał konkurencje bo gdzie jej w dzisiejszych czasach nie ma ! zawsze jeszcze można się dokształcić u nas na roku jest kolega który skończył ekonomię teraz robi Prawo zatem wszystko w naszych rękach. Pozdrawiam Całą Ekipę z roku i wszystkich wykładowców.

  Tomek
  Prawo
  16-03-2021
 • Polecam jednolite magisterskie kierunek Prawo na WSAP Szczecin - konkretnie i praktycznie. Zajęcia prowadzone dynamicznie, Materiały przekazywane na bieżąco. Online zorganizowane profesjonalnie. Grupa studentów b. fajna. Szkoda tylko że covid - 19 blokuje możliwość spotkań na Uczelni. Ciekawa perspektywa rozwoju również na studiach podyplomowych ja dodatkowo realizuję jako słuchacz studia podyplomowe Bezpieczeństwo i Zarządzanie Kryzysowe. Uczelnia z tradycją i dobrym poziomem kształcenia. Pozdrawiam kadrę dydaktyczną i Całą Ekipę z mojego roku.

  MOnika
  Prawo
  15-03-2021
 • Fajne studia podyplomowe. Ja studiuje Bezpieczeństwo i Zarządzanie Kryzysowe dzisiaj to dobra perspektywa na podniesienie kwalifikacji zawodowych. Temat na topie. Fajni medialni wykładowcy praktycy z ogromnym doświadczeniem. Częściowo studia odbywają się jako panele dyskusyjne w oparciu o konkretne przykłady z życia wzięte. Wiedza teoretyczna fajnie przekazywana online. Po tej podyplomówce jeszcze chyba dorobię BHP to będę miał komplet :) Szkoda jedynie że w covidzie wszystko online, jak by było normalnie to można by gdzieś jeszcze po zajęciach skoczyć bo wiara na studiach fajna. POLECAM WSAP SZCZECIN. Pozdrawiam wykładowców i ekipę z moich studiów

  Tomek
  Bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe
  15-03-2021
 • Ja  studiuje prawo na 3 roku tej uczelnii. Jestem zadowolony. Dużo wykładowców wykłada, bądź wykładało wcześnie na Uniwersytecie Szczecinskim. Studia są dość ciężkie. Jest dużo materiału, dużo pamieciówki której trzeba się nauczyć. Wykładowcy nie utrudniają życia i jak ktoś się będzie przykładał to da sobie radę. Trochę osób odpadło na pierwszym roku, ale to bardziej na własną prośbę, niż ktoś się na nich uwziął. Jeśli chodzi o perspektywy pracy to podobno prawników dzisiaj jest jak psów i perspektywy nie są bardzo różowe. Także trzeba mieć jakiś pomysł na siebie i wiedzieć co dalej będzie się chciało robić. Dobrze jest porozmawiać z absolwentami prawa i podpytać ich jakieś szczegóły z ich praktyki. Wiem, że na uczelni funkcjonuje jakieś Stowarzyszenie Absolwentów i myślę że warto się tam zgłosić. Bardziej mnie ciągnie prawo handlowe i praca w biznesie niż praca w charakterze prokuratora czy sędziego.

  Robert
  Prawo
  11-02-2021