Opinie o uczelniach - Olsztyńska Szkoła Wyższa (OSW) im. Józefa Rusieckiego

Olsztyńska Szkoła Wyższa (OSW) im. Józefa Rusieckiego - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Olsztyńska Szkoła Wyższa (OSW) im. Józefa Rusieckiego Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Otóż jeśli chodzi o mnie to studiowalam również pedagogike. Licencjat- specjalność ANIMACJA TURYSTYKI I REKREACJI. Natomiast studia magisterskie na kierunku Pedagogika Promocjo Zdrowia. Pierwszy kierunek wybrałam, gdyż konczylam technikum hotelarskie a finanse wowczas nie pozwalaly za bardzo na wyjazd gdzies dalej i szukalam czegos pokrewnwgo, zwiazanego z turystyka w Olsztynie- nie wiem jak teraz, ale na tamte czasy 2009 r. To był jedyny kierunek pokrewny. Z tym, ze jesli ktos uwaza, zebedzie tu duzo turystyki - jest w bledzie, bo glownie na kazdym kierunku najwiecej jest zagadnien i przedmiotow pedagogicznych. Rowniez na innych kierunkach. Przedmioty takie typowo kierunkowe pojawily sie pod koniec 2 roku. Potem wybralam promocje zdrowia poniewaz w zamyśle chcialam po studiach magisterskich zrobic farmacje wiec niejako zblizone dziedziny Co do samych studiow Nie jest ciezko. Atmosfera rewelacyjna Panie w dziekanacie pedagogicznym cudowne, zawsze pomocne

  marzena
  Pedagogika
  10-01-2018
 • Ja jestem bardzo zadowolona. Jestem teraz na drugim roku i nie żałuję że wybrałam właśnie OSW,bo zastanawiałam się jeszcze nad Gdańskiem, ale poczytałam trochę opinii i Olsztyn wygrał. Pierwszy rok jest trochę nudny, bo są prawie same teoretyczne zajęcia i to takie nawet nie związane z naszym kierunkiem ale da się przeżyć. Za to teraz mamy prawie same praktyczne. Wykonujemy na sobie różne zabiegi, uczymy się masażu, wizażu.

  Kasia
  Kosmetologia
  10-01-2018