Galeria Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Galeria Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Galeria Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Galeria Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo
Wydziały/Kierunki
Podyplomowe
S Online NZ

Administracja Publiczna

Agent Celny

Bezpieczeństwo i Zarządzanie Kryzysowe

Brainologia – Zarządzanie Dobrostanem - nowość

Event Management - nowość

HR Business Partner

Kryminalistyka z kursem detektywistycznym

Life and Business Coaching

Logistyka z elementami Zarządzania Produkcją

Marketing i PR w Internecie

Mediacje Rodzinne

Nowoczesny Manager Sprzedaży

Psychologia w Biznesie

Rachunkowość i Podatki

Social Media Manager

Suicydologia

Trener Biznesu

Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji

Zarządzanie BHP

Zarządzanie Jakością

Zarządzanie Oświatą - nowość

Zarządzanie Projektami

Zintegrowane Zarządzanie w IT

Legenda:

S - stacjonarne (dzienne), Online - zdalne, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne , *NSC - niestacjonarne ciągłe od poniedziałku do piątku

O Uczelni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni jest pierwszą niepubliczną uczelnią na Pomorzu.

Na nasz sukces złożyła się praca całej społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego: pracowników,studentów, absolwentów, a także sympatia wielu przyjaznych nam osób i instytucji.

Od początku istnienia podkreślamy nasz związek z Gdynią, miastem europejskim, otwartym na nowe inicjatywy. Utrwaleniem tych związków było przyjęcie przez uczelnię imienia Eugeniusza Kwiatkowskiego, człowieka, który budował nową międzywojenną i powojenną Polskę, zaznaczając swój udział nie tylko w gospodarce i administracji, ale też w polityce i edukacji.

 

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego dedykowane są osobom planującym podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, awansować, przebranżowić się czy po prostu - być na bieżąco z aktualną wiedzą z danej branży.

Formuła naszych studiów podyplomowych polega na spotkaniach z ekspertami z poszczególnych branż. Specjaliści omawiają najważniejsze zagadnienia związane z codzienną praktyką zawodową, dzielą się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami, a także wprowadzają elementy gier symulacyjnych i case studies.

Dzięki takiej formule absolwenci zdobywają wiedzę i umiejętności, które mogą natychmiast zastosować w praktyce. Potwierdzeniem posiadanych kwalifikacji jest praktyczny egzamin dyplomowy, który, zależnie od studiowanego kierunku, polega na opracowaniu, zaprojektowaniu strategii lub przeprowadzeniu analizy modelu zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce.

Tym, co wyróżnia studia podyplomowe w Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni są:

 • zajęcia prowadzone wyłącznie przez ekspertów-praktyków,
 • współpraca z ponad 20 partnerami biznesowymi oraz organizacjami,
 • zajęcia w formie warsztatów, ćwiczeń, symulacji i case studies,
 • autorski program studiów,
 • zajęcia w niewielkich grupach do 20 osób,
 • elastyczny plan zjazdów.
 •  

  Zapisy na studia

  Studia podyplomowe może rozpocząć każdy, kto posiada dyplom ukończenia studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. Warunkiem rozpoczęcia nauki jest rejestracja online i dokonanie opłaty rejestracyjnej. Studia na danym kierunku zostają uruchamiane po zebraniu się grupy.

  Organizacja studiów
  Zajęcia w soboty i niedziele realizowane są w godzinach 9.00-17.30. Podzielone są one na bloki tematycznie, między którymi są przerwy, w tym jedna dłuższa.

  Zjazdy odbywają się 9-10 razy w roku akademickim, co oznacza, że na miesiąc przypada średnio 1 zjazd.Studia realizowane są w trakcie 2 semestrów.

   

  Lokalizacja

  Nasza Uczelnia znajduje w centrum Gdyni, zaledwie 2 minuty od Centrum Handlowego Riviera i SKM Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana. Dla zmotoryzowanych studentów przygotowaliśmy bezpłatny parking dla ponad 100 samochodów.

  W nowoczesnym budynku przy ul. Kieleckiej 7 w Gdyni znajduje się siedziba władz Uczelni, dziekanat, aula, sale wykładowe i ćwiczeniowe, laboratoria komputerowe, biblioteka wraz z czytelnią oraz punkt ksero. Uczelnia dysponuje sprzętem audiowizualnym, a laboratoria komputerowe zapewniają wszystkim studiującym indywidualny dostęp do internetu oraz nowoczesnego oprogramowania. Wszystkie zajęcia dydaktyczne odbywają się w jednym budynku.

   

  Kontakt do uczelni

  81-303 Gdynia

  ul. Kielecka 7

  tel.:

  58 660 74 28, 58 660 74 10