Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna (WSHE) w Brzegu

49-300 Brzeg

ul. Ofiar Katynia 25

tel.:

ikonka email do uczelni

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna (WSHE) w Brzegu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Po zakończeniu 3-letniej Pedagogiki czułam że jestem dobrze przygotowana do pracy w zawodzie. Życie szybko zweryfikowało moje odczucia i potwierdziło posiadanie odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Studia w WSHE w Brzegu nauczyły mnie nie tylko teorii ale również ukształtowały jako człowieka. Bardzo duża ilość zajęć praktycznych. Dla osób które wiedzą czego chcą jest to bardzo dobra uczelnia.

  Iwona
  Pedagogika
  15-01-2018
 • Uczelnia może mało znana, ale ma dobry poziom. Chodzenie na zajęcia to pół sukcesu na egzaminach. Można bez większych problemów zdobyć dyplom i szybko dostać dobrą pracę.

  Weronika
  Filologia angielska
  15-01-2018
 • Uczelnia daje duże możliwości rozwoju i wykształcenia. Klimat rewelacyjny, studiuje w systemie zaocznym i co tydzień z uśmiechem wracam na zajęcia. Nauczyciele reprezentują wysoki poziom kultury osobistej i ciekawie prowadzą wykłady. Egzaminy są do zdania bez zbędnego wysiłku.Na pracę dziekanatu nie ma co narzekać

  Anna
  Pedagogika
  11-01-2018