Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb


NOWA ŚCIEŻKA DESIGN MANAGEMENT W WYŻSZEJ SZKOLE EUROPEJSKIEJ! REKRUTACJA TRWA


Chcesz nauczyć się jak tworzyć strategie innowacji, nowych usług, produktów i produktów cyfrowych? Interesujesz się współczesnymi wyzwaniami w zakresie poziomu życia i konsumpcji? Jeżeli tak – nowa ścieżka Design Management w WSE jest dla Ciebie!

Do 28 lutego br. trwa śródroczna rekrutacja na nową ścieżkę kształcenia Design Management w ramach kierunku Zarządzanie Strategiczne (studia I stopnia) w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Zajęcia rozpoczną się od semestru letniego 2020/2021. To studia m.in. dla osób poszukujących ścieżki kariery managerskiej w branżach kreatywnych, działach projektowych, badań i rozwoju, jako project managerowie, account managerowie czy specjaliści ds. innowacji. Szczegóły procesu rekrutacyjnego dostępne są tutaj .

Program studiów został przygotowany we współpracy z ekspertami z branży i pozwala zdobyć konkretną wiedzę (co współcześnie stanowi przewagę w biznesie) - poznać siłę designu i umiejętnego nim zarządzania, kreowania i wdrażania innowacji. Studenci będą uczyć się przede wszystkim warsztatowo i projektowo, z wykorzystaniem praktycznych i bezpłatnych narzędzi informatycznych, a także nauczą się zarządzać międzydyscyplinarnymi i międzykulturowymi zespołami. Szczegółowy opis ścieżki można znaleźć tutaj .

Studia realizowane będą tylko w trybie niestacjonarnym zaocznym.
Ścieżka jest dofinansowana z projektu Uczelnia Nowych Możliwości, finansowanego przez Unię Europejską.

Zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji WSE ( rekrutacja@wse.krakow.pl)

Data publikacji: 11.01.2021