Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Nie przepłacaj za studia. Zapisz się już dziś

Nie przepłacaj za studia. Zapisz się już dziśNie przepłacaj za studia. Zapisz się już dziś

Połowa kandydatów na studia wybiera uczelnie niepubliczne. Główny koszt takich studiów to czesne. Jego wysokość zależy od kierunku. W Uczelniach Vistula masz szansę znacząco obniżyć opłaty. Zapisz się już teraz i skorzystaj z atrakcyjnej promocji.

Zapisz się już dziś – studiuj od października! W ramach promocji „First Minute” możesz zyskać w Uczelniach Vistula 2000 zł zniżki na studia. Potrzebne dokumenty, a więc tegoroczne świadectwo maturalne lub dyplom ukończenia studiów możesz dostarczyć później! W razie niezdanej matury zwrócimy ci pieniądze!

Promocja jest skierowana do nowych kandydatów rozpoczynających naukę w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, w Akademii im. A. Gieysztora w Pułtusku (filii AFiB Vistula) lub w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w semestrze zimowym roku akademickiego 2024/2025 na studiach I lub II stopnia lub jednolitych studiach magisterskich prowadzonych w języku polskim oraz na filologii w języku angielskim, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, w tym online.

Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie aplikacji na studia w systemie rekrutacyjnym i uiszczenie do 14 lipca 2024 r. wymaganych regulaminem promocji opłat.

Innowacyjność i elastyczność programów edukacyjnych

Studia w Uczelniach Vistula to podróż przez różnorodne dziedziny i znakomita inwestycja w przyszłość. W ich ofercie są studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe. Możesz studiować po polsku lub angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym oraz online. Instytucje mają zdolność błyskawicznej reakcji na zmieniające się potrzeby rynku pracy i dostosowania programów nauczania do zmieniającej się dynamicznie rzeczywistości. To oznacza, że możesz mieć pewność, iż zdobędziesz aktualną wiedzę i umiejętności, które są poszukiwane przez pracodawców.

Misją Uczelni Vistula jest przygotowanie studentów do przyszłości. W tym wyzwaniu mieści się nie tylko przekazanie aktualnej wiedzy, ale także rozwijanie kompetencji miękkich. Chodzi o to, by przygotować młodych ludzi tak, aby mogli poradzić sobie w każdych okolicznościach. W trakcie studiów stawiamy wiec na elastyczność i otwartość na zmiany, umiejętność pracy pod presją czasu, radzenia sobie ze stresem oraz budowania zespołów i wspólnoty. Wspólnota daje poczucie bezpieczeństwa, a dobrze dobrany, zróżnicowany zespół pozwala na realizację każdego zadania.

Łączymy teorię z praktyką

Akademia Finansów i Biznesu Vistula od lat utrzymuje silną pozycję na rynku. W rankingu magazynu Perspektywy zajęła 5. miejsce wśród najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. Plasuje się też na 2. miejscu w kategorii Absolwent na rynku pracy. To rezultat intensywnych starań, by w procesie edukacyjnym łączyć teorię z praktyką.

Najważniejszym elementem tych działań jest współpraca z biznesem, w tym z wiodącymi firmami doradczymi KPMG i PwC. Taka kooperacja stanowi wartościowe uzupełnienie tradycyjnego programu nauczania, przygotowując studentów do skutecznego wejścia na rynek pracy i rozwijając ich potencjał zawodowy. Dzięki temu zyskasz najświeższe informacje na temat aktualnych trendów, innowacji i najlepszych praktyk w branży. Poprzez udział w projektach, stażach czy praktykach w firmach partnerskich Uczelni Vistula lepiej zrozumiesz realia biznesu i rozwiniesz praktyczne umiejętności. To również okazja do nawiązywania cennych kontaktów, co może przekładać się na możliwości zatrudnienia czy rozwoju kariery w przyszłości. Budowanie sieci kontaktów jest kluczowym elementem zawodowego sukcesu.

Zróżnicowana społeczność studencka

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula są międzynarodowymi szkołami biznesu. Studiują w nich młodzi ludzie z ponad 100 krajów świata. Instytucje przyciągają studentów z różnych środowisk i kultur, co sprzyja budowaniu szerokiej sieci kontaktów oraz wymianie doświadczeń. Umiędzynarodowienie jest flagowym elementem naszego wizerunku. Jest odpowiedzią na potrzeby studentów a także jednym z ważnych warunków rozwoju uczelni. Międzynarodowa atmosfera, różnorodność i wielokulturowość to wielki potencjał Vistuli. Zagraniczni studenci wnoszą swoją energię nie tylko do uczelni. Z ich różnorodnych umiejętności i kwalifikacji czerpie także lokalna społeczność.

Jeśli szukasz więc miejsca, gdzie twoja edukacja będzie naprawdę inspirująca, rozwijająca i dopasowana do potrzeb współczesnego rynku pracy, Uczelnie Vistula są doskonałą opcją. Dołącz do naszej społeczności i wykorzystaj swój pełen potencjał!

https://vistula.edu.pl

https://vistulahospitality.edu.pl


Data publikacji: 22.05.2024