Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Kursy kosmetyczne dla początkujących

Kursy kosmetyczne dla początkujących 

Która z Nas nie marzy o nieskazitelnej cerze, zadbanych dłoniach, idealnym makijażu czy dobranej do sylwetki stylizacji.?

Kto lepiej wykona profesjonalny makijaż niż Ty sama na sobie?

Znasz swoje preferencje, znasz swoją cerę? To jesteś dla siebie idealną wizażystką, musisz się tylko wyszkolić, poznać zasady, techniki a to najlepiej pokaże profesjonalna stylistka i wizażystka na szkoleniu. Znajdziesz taki kurs w ofercie AS Edukacja .

Szeroka oferta kursów kosmetycznych pozwoli na naukę wykonywania profesjonalnego makijażu (kurs wizażu) przy jednoczesnym zadbaniu o cerę (kursy kosmetyki podstawowej i profesjonalnej), rzęsy (kurs przedłużania rzęs) i brwi (kurs laminacji brwi lub henny pudrowej). Nauczysz się jak prawidłowo wykonać manicure metodą hybrydowa lub żelową. Nauczysz się zasad wykonywania profesjonalnego pedicure, poznasz metody pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Oprócz tego w ofercie kurs mikrodermabrazji, kurs depilacji woskiem lub pastą cukrową.

Praca w salonie kosmetycznym

Jeśli marzysz o pracy w salonie kosmetycznym przyda się porządna dawka wiedzy i umiejętności zdobyta na profesjonalnych szkoleniach kosmetycznych organizowanych w salonie kosmetycznym a prowadzonych przez doświadczoną Panią kosmetolog. W AS Edukacja znajdziesz pakiet takich szkoleń: kurs peelingu chemicznego, kurs mezoterapii mikroigłowej, kurs mezoterapii igłowej, kurs zabiegów antycellulitowych na ciało, kurs lipolizy iniekcyjnej, kurs masażu KOBIDO. Oto propozycja dla wszystkich.

Szkolenia dedykowane

Kosmetyczki, które stale się szkolą w nowych metodach pielęgnacji twarzy i ciała chętnie skorzystają ze specjalnych szkoleń dedykowanych. W AS Edukacja przygotowano specjalnie dla nich: kurs kosmetologii estetycznej i kurs przeprowadzania zabiegów odmładzających. Jeśli chcesz być na czasie i stosować nowoczesne metody, przyciągnąć nowych klientów albo też uzupełnić wiedzę i zdobyć nowe umiejętności w trakcie studiów z zakresu kosmetologii skorzystaj ze szkoleń specjalnie opracowanych dla tej grupy.

 


Data publikacji: 04.03.2022