Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

iPhone 13 Pro max - styl i elegancja w najlepszym wydaniu


iPhone 13 Pro max to perełka rodziny telefonów firmy Apple. Ma największy ekran oraz najlepsze specyfikacje techniczne, które nie rozczarują nawet najbardziej wymagających użytkowników.


Prezentuje się niezwykle elegancko i od razu zwraca na siebie uwagę ludzi wokół. Jeśli wcześniej nie miałeś produktów tego producenta, to powinien być Twój pierwszy iPhone.


iPhone 13 Pro Max


Telefon Apple iPhone 13 Pro max wykonano z materiałów najwyższej jakości. Możliwość szybkiego ładowania bezprzewodowego, pamięć RAM, zoom cyfrowy, skaner LiDAR, warstwa Ceramic Shield, Dual SIM - to wszystko ma sprawić, że uważany będzie za telefon przyszłości.


Fani elektroniki wysokiej klasy z pewnością powinni zastanowić się nad kupnem iPhone 13 Pro Max. Jest to świetny telefon charakteryzujący się zaawansowanymi komponentami oraz obiektywem szerokokątnym i ultraszerokokątnym. Ma możliwość jeszcze szybszego ładowania bezprzewodowego, niż inne modele.


Testowany w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych


Najnowszy iPhone wyszedł firmie Apple fantastycznie. Przeszedł szereg testów, by jak najlepiej służyć użytkownikom. Uzyskał klasę IP68, co oznacza najwyższy poziom zabezpieczeń przed ciałami stałymi oraz stopień odporności na wodę.


W efekcie normalnego zużycia, wartości te mogą się zmieniać, nadal jednak pozostają na bardzo wysokim poziomie. Dodatkową ochronę zapewnia również obudowa - połączenie szkła z powłoką Ceramic Shield, pokrywającą ekran Super Retina XDR z technologią ProMotion. 


Profesjonalny system aparatów


12-megapikselowy aparat, wyposażony w obiektyw szerokokątny (oraz obiektyw ultraszerokokątny), gwarantuje idealne ujęcia. Świetnie sprawdza się również tryb portretowy, który producent poleca używać nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Twórcy wideo ucieszą się trybem Dolby Vision HDR, pozwalającym na nagrywanie 60 klatek na sekundę.


Pamięć wbudowana nawet do 1 TB, pozwala na przechowywanie dziesiątek zdjęć, a duża powierzchnia ekranu - swobodne chwalenie się nimi znajomym. Perfekcyjnie wychodzą także fotografie seryjne.


Wyświetlacz OLED i wiele innych


Przekątna telefonu o 6,7 cala, czyni z niego wygodne narzędzie do pracy, a wyświetlacz Super Retina XDR z technologią ProMotion, dostarcza użytkownikowi zupełnie nową jakość. Ekran wyposażony został też w funkcję True Tone, odpowiadającą za dostosowanie odcieni do światła w taki sposób, by były jak najbardziej naturalne.


Specyfikacja potężnego procesora A15 Bionic, wspieranego przez Neural Engine, czyni z tego urządzenia zakup idealny, którego nie można żałować. Sam musisz zdecydować jedynie, czy wybrać kolor grafitowy, srebrny, niebieski czy też złoty. Ten i podobne produkty firmy Apple znajdziesz na Lantre.pl.


Data publikacji: 21.09.2021