Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Dni Otwarte Online w Uczelniach Vistula

Dni Otwarte Online w Uczelniach VistulaZnów nie możemy zobaczyć się w realu. Szkoda! Pandemia pokrzyżowała wszystkie plany, ale nie dajmy się jej zdominować. Poznajmy się przez Internet. Uczelnie Vistula zapraszają na kolejną edycję Dni Otwartych Online, które odbędą się w dniach 31 stycznia - 5 lutego. Uczestnicy mogą skorzystać z wyjątkowej promocji – 25% rabatu na pierwszy rok studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. 
Nie musicie czekać ze studiami do października
Nie podjęliście studiów jesienią, ale chcielibyście to szybko nadrobić? A może nie trafiliście z wyborem kierunku lub uczelni i chcecie to zmienić? Nie musicie czekać do października. Sprawdźcie ofertę Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula i rozpocznijcie studia od semestru letniego. Dni Otwarte Online startują już 31 stycznia. Bez wychodzenia z domu poznacie szeroką propozycję studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich. , po polsku i angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, a także studia onlinestudia online. Dni Otwarte Online są też okazją, aby dowiedzieć się, jak Uczelnie Vistula wspierają studentów, czego uczą i jak uczą, oraz jakie możecie odnieść korzyści. Poznacie wybitnych wykładowców. Porozmawiacie o programach studiów na poszczególnych kierunkach, o warunkach rekrutacji, możliwościach kariery i procesie aplikacji.
Vistula – tradycja i renoma
Uczelnie Vistula to instytucje, które zajmują szczególne miejsce na edukacyjnej mapie Polski. Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest najstarszą z działających uczelni niepublicznych w kraju. W tym roku będzie obchodzić swój 30-ty jubileusz. Stale umacnia swoją pozycję jako wiodąca międzynarodowa szkoła biznesu. W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2021 plasuje się na 4. miejscu (wśród uczelni niepublicznych). Zajmuje też 1. miejsce w kategorii Absolwent na rynku pracy.Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula będzie zaś świętować 25 urodziny. Ćwierć wieku na rynku, to również doskonały wynik. Obie uczelnie mają ugruntowaną pozycję. Ich historia i tradycja to ogromny atut. Wybitna kadra przez lata wypracowała najlepsze procedury w zakresie badań i dydaktyki. Zdobyła cenne doświadczenie, a co najważniejsze, wywalczyła prestiżowe międzynarodowe akredytacje: 1)CEEMAN IQA,2)ACCA,3)PMI GAC, 4)THE ICE.Akredytacje są jak pieczęcie, które poświadczają, że uczelnia spełnia najwyższe standardy w zakresie przekazywania wiedzy i badań naukowych. Są też istotnym sygnałem dla pracodawców. Pokazują im bowiem, że studenci i absolwenci, których chcą zatrudnić, na pewno mają pożądane przez nich kwalifikacje i kompetencje. Jednym słowem akredytacja przekłada się na zatrudnialność i jest gwarancją zawodowego sukcesu.
Współpraca z pracodawcami
Wieloletnie doświadczenie i renoma Vistuli przyciągają pracodawców, którzy skupiają się w radach biznesu. Zasiadają w nich wybitni przedstawiciele otoczenia społeczno-gospodarczego. Konsultują nowe specjalności i programy nauczania. Wspierają i organizują programy stażowe.Szczególne miejsce w tych relacjach zajmuje KPMG w Polsce. W ramach zawartej umowy, firma utworzyła program stypendialny dla wyróżniających się studentów kierunku Finanse i rachunkowość, związany z możliwością pracy w KPMG w Polsce przez 18 miesięcy. KPMG w Polsce będzie także organizować staże i praktyki oraz współorganizować konferencje, debaty, sympozja i seminaria. Studenci Vistuli będą więc rozwijać się i zdobywać praktyczną wiedzę od najlepszych. Mają też szansę współtworzyć jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie.
Dowiedz się więcej o Uczelniach Vistula podczas Dni Otwartych Online!
Zaczynamy 31 stycznia. Sprawdź naszą propozycję i wybierz te webinary, które cię interesują. Uczestnicy Dni Otwartych Online w Vistuli mogą skorzystać z wyjątkowej promocji – 25% rabatu na pierwszy rok studiów licencjackich lub magisterskich. Zapraszamy na podstronę Vistuli, poświęconą wydarzeniu: vistula.edu.pl/kandydat/dzien-otwarty Materiały prasowe Uczelni VistulaWięcej:  vistula.edu.pl

Data publikacji: 28.01.2022