Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Policealne Studium PROMOCJA

Szkoła policealna

Policealne Studium PROMOCJA

50-079 Wrocław

ul. Ruska 47,48A

tel.:

71 363-13-17, 71 785-60-26

Lista Kierunków Szkoły Policealne
Dzienne Wieczorowe Zaoczne
Reklama i grafika komputerowa
Grafika komputerowa
Dekoracja wnętrz
Technik informatyk
Technik BHP
Technik administracji
Technik rachunkowości
Florysta
Technik usług kosmetycznych

O nas

REKLAMA – GRAFIKA – ANIMACJE – PROJEKTOWANIE STRON WWW – FOTOGRAFIA – DEKORACJA WNĘTRZ - INFORMATYKA
BHP – ADMINSTRACJA – KOSMETYKA – RACHUNKOWOŚĆ - FLORYSTYKA

Interesują Cię powyższe dziedziny? Przyjdź do nas! Mamy bogatą ofertę kierunków dla osób o różnych zainteresowaniach, które chcą zdobyć ciekawy zawód, zmienić lub uzupełnić swoje kwalifikacje, być bardziej mobilni na rynku pracy.
Szkoła dysponuje własnymi salami wykładowymi i dobrze wyposażonymi pracowniami: komputerową i fotograficzną. Pracownia komputerowa składa się z 15 stanowisk uczniowskich, gdzie każdy słuchacz pracuje przy własnym komputerze, oraz stanowiska nauczycielskiego z projektorem multimedialnym. Do dyspozycji jest też skaner, tablet oraz drukarki. Pracownia fotograficzna wyposażona jest w stanowiska do fotografii studyjnej, makro oraz do fotografii cyfrowej. Wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły, zarówno w systemie dziennym, jak i zaocznym.
Szkołę cechuje młoda, dynamiczna kadra nauczycielska oraz dobre, nowoczesne zaplecze dydaktyczne. Nauczyciele to w większości również wykładowcy z wyższych uczelni lub doświadczeni fachowcy w swoich dziedzinach, którzy doskonale orientują się w obecnych trendach i technologiach.
Słuchacze szkolą się także bezpośrednio w firmach na praktykach zawodowych, korzystając przy tym z bazy firm, z którymi szkoła współpracuje w tym zakresie od wielu lat. Absolwenci utrzymują dalszy kontakt z tymi firmami i znajdują w nich zatrudnienie.
W trakcie nauki słuchacze przystępują do zewnętrznych egzaminów potwierdzających poszczególne kwalifikacje zawodowe i otrzymują dyplom wydawany przez OKE z tytułem technika.

Warunki przyjęcia

Wiek kandydata bez ograniczeń, decyduje rozmowa kwalifikacyjna oraz kolejność zgłoszeń.

Potrzebne dokumenty

Świadectwo ukończenia szkoły średniej, ankieta, 3 zdjęcia, zaświadczenie lekarskie, ksero dowodu osobistego.

Opłaty

System stacjonarny – 340 zł miesięcznie
System zaoczny – 250 zł miesięcznie
Na kierunkach z tytułem technika czesne pokrywa Urząd Miasta pod warunkiem uczestnictwa w co najmniej połowie zajęć w danym miesiącu!