Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Studia Lublin - najpopularniejsze kierunki studiów podyplomowych

Studia podyplomowe Lublin

Politechnika Lubelska (PL) (Publiczna)

Kierunki Studiów Podyplomowych

Administrowanie Sieciami Komputerowymi

Analiza danych

Bezpieczeństwo i diagnostyka pojazdów samochodowych

Elektroenergetyka

Master of Business Administration

Nauczanie Techniki

Podyplomowe studia menedżerskie

Podyplomowe Studia Pedagogiczne

Rzeczoznawstwo samochodów i ciągników

Technologie energii odnawialnych

Telekomunikacja Światłowodowa

Zarządzanie Inwestycjami Finansowymi

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie (WSPA) (Niepubliczna)

Kierunki Studiów Podyplomowych

ADMINISTROWANIE SIECIAMI KOMPUTEROWYMI (forma blended learning) Zobacz

AUDYT ENERGETYCZNY (forma blended learning) Zobacz

BRANDING STRATEGIE AI (forma blended learning) Zobacz

CERTYFIKOWANY KIEROWNIK ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI (forma online) Zobacz

HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI (forma blended learning) Zobacz

INTEGRACJA SENSORYCZNA – DIAGNOZA I TERAPIA (forma blended learning) Zobacz

KADRY I PŁACE W PRAWIE I PRAKTYCE (forma blended learning) Zobacz

MARKETING POLITYCZNY (forma blended learning) Zobacz

MBA W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ (forma blended learning) Zobacz

MBA W IT (forma blended learning) Zobacz

MENEDŻER ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ (forma blended learning) Zobacz

MENEDŻER BIZNESU W UNII EUROPEJSKIEJ (forma online) Zobacz

MENTORING INNOWACJI I BIZNESU (forma blended learning) Zobacz

NOWOCZESNY MARKETING SPOŁECZNY I KULTUROWY (forma blended learning) Zobacz

PODEJŚCIE DO PROJEKTOWANIA I REALIZOWANA OBIEKTÓW Z WYKORZYSTANIEM ZRÓWNOWAŻONYCH ROZWIĄZAŃ (forma blended learning) Zobacz

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ (forma blended learning) Zobacz

PUBLIC RELATIONS & MARKETING (forma blended learning) Zobacz

RACHUNKOWOŚĆ BUDŻETOWA (forma blended learning) Zobacz

RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE (forma blended learning) Zobacz

SOFT SKILLS W IT (forma blended learning) Zobacz

SPECJALISTA DS. CYBERBEZPIECZEŃSTWA (forma blended learning) Zobacz

SYSTEMY BAZ DANYCH (forma blended learning) Zobacz

TRANSPORT – SPEDYCJA – LOGISTYKA (forma online) Zobacz

WYCENA NIERUCHOMOŚCI (forma blended learning) Zobacz

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE (forma blended learning) Zobacz

ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY (forma online) Zobacz

ZARZĄDZANIE I MARKETING W ROLNICTWIE (forma online) Zobacz

ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM LUDZKIM (forma online) Zobacz

ZARZĄDZANIE OCHRONĄ ZDROWIA (forma online) Zobacz

ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ (forma blended learning) Zobacz


Studia podyplomowe w Lublinie – jaką uczelnię wybrać?

Studia magisterskie czy inżynierskie dawno już przestały być jedynym warunkiem uzyskania dobrej pracy i ciekawej drogi zawodowej. Nieustannie zmieniający się rynek pracy potrzebuje specjalistów, którzy mają konkretną, bardzo szczegółową wiedze w konkretnych branżach. Warto więc nieustannie podnosić kwalifikacje, dokształcać się i szkolić. Studia podyplomowe w Lublinie to szansa na podniesienie kompetencji i zdobycie szczegółowej wiedzy w konkretnej, mocno wyspecjalizowanej dziedzinie.

Studia podyplomowe to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą szybko zdobyć dodatkowe wykształcenie. Nauka najczęściej trwa jeden rok, a czasem dwa lata. Kształcenie podyplomowe odbywa się w systemie zaocznym, zjazdy odbywają się w weekendy. Jest to wiec dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na pracy zawodowej, a jednocześnie chcą równolegle dokształcać się. Dobrze wybrane studia podyplomowe otwierają nowe możliwości zawodowe, warto więc skorzystać z ich oferty.

1. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w LublinieLubelski Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej to uczelnia z bogatą historią, a jednocześnie jeden z najprężniej działających ośrodków akademickich w Polsce. Uniwersytet oferuje kształcenie nie tylko na studiach licencjackich, inżynierskich czy magisterskich, posiada również szeroką ofertę kształcenia podyplomowego. Studenci mają do wyboru 72 kierunki studiów funkcjonujących na wszystkich uczelnianych wydziałach. Studia są mocno specjalistyczne i w krótkim czasie wyposażają studentów w ogromną porcję wiedzy merytorycznej oraz praktycznej.

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, doskonalić umiejętności, a także dbać o nieustanne doszkalanie i edukację. Studia podyplomowe są prowadzone w systemie zaocznym, zjazdy odbywają się zwykle w weekendy. Studia podyplomowe na UMSC to świetna opcja dla osób, które pracują zawodowo, ale zależy im na dodatkowym wykształceniu.

Adres: Pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin

2. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Studia podyplomowe na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie realizuje Dział Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego. Uczelnia oferuje 16 kierunków studiów podyplomowych, które są ściśle związane tematycznie z tematyką uczelnianych wydziałów. Na studiach podyplomowych studenci mają okazję pogłębić swoją wiedzę z wybranej dziedziny, podnieść swoje kompetencje zawodowe czy zrobić specjalizację z zagadnienia, które jest im potrzebne w pracy zawodowej.

Studia podyplomowe z pewnością otwierają nowe możliwości zawodowe, drogę do awansu czy lepszego stanowiska. Kształcenie na studiach podyplomowych odbywa się na zasadzie zjazdów organizowanych w weekendy. Można więc połączyć je z pracą zawodową i równolegle doskonalić nowe umiejętności. Nauka trwa rok lub dwa lata, jest więc dobrym sposobem na szybkie dokształcenie w wybranej dziedzinie. Po ukończeniu studiów absolwenci otrzymują świadectwa, czasem jednak konieczne jest napisanie pracy dyplomowej.

Adres: ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin

3. Politechnika LubelskaPolitechnika Lubelska kształci specjalistów w różnych obszarach technicznych. Poza standardowym nauczaniem, w ofercie uczelni można znaleźć 20 kierunków studiów podyplomowych na wydziałach: Budownictwa i Architektury, Zarządzania, Podstaw Techniki, Mechanicznym oraz na Wydziale Elektroniki i Informatyki. Program oraz kierunki studiów podyplomowych są dopasowane do zmieniających się potrzeb rynku pracy, a także konsultowane z przedstawicielami biznesu. Dzięki temu studenci mają pewność, że kształcą się na kierunku, który na pewno otworzy im nowe możliwości zawodowe.

Studia podyplomowe na Politechnice Lubelskiej umożliwiają szybkie zdobycie nowych kwalifikacji i kompetencji przydatnych w pracy zawodowej. Nauka trwa rok lub dwa lata i jest realizowana w systemie zaocznym w formie weekendowych zjazdów. Studia podyplomowe są więc doskonałym rozwiązaniem dla osób pracujących. Można bez problemu połączyć pracę zawodową z nauką.

Adres: ul. Nadbystrzycka 38D, 20-618 Lublin

4. Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Lubelski Uniwersytet Medyczny kształci doskonale wyspecjalizowane kadry na kierunkach medycznych oraz okołomedycznych. Absolwenci zarówno uniwersytetu, jak i innych uczelni, mogą korzystać z bogatej oferty studiów podyplomowych, których celem jest podniesienie kompetencji zawodowych oraz wyspecjalizowanie uczestników w konkretnej dziedzinie. W ofercie uczelni znajduje się aktualnie 5 kierunków studiów podyplomowych: analityka medyczna, rehabilitacja w geriatrii, specjalista ds. zarządzania rehabilitacją, promocja i profilaktyka zdrowotna, a także Master of Business Administration w ochronie zdrowia.

Studia prowadzone są w systemie zaocznym, trwają dwa semestry, kończą się uzyskaniem świadectwa oraz oczywiście zdobyciem nowych umiejętności. Studia podyplomowe to bardzo dobra opcja dla osób, które już pracują, ale jednocześnie chcą doskonalić swoje kompetencje zawodowe. Aby dostać się na studia, należy przejść standardową rekrutacje elektroniczną.

Adres: Aleje Racławickie 1, 20-059 Lublin

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą studiów I lub II stopnia to listę 15 lubelskich placówek edukacyjnych znajdziesz na stronie - szkoły wyższe w lublinie.

Studia w Lublinie - waszym zdaniem - opinie / rekomendacje