Galeria Akademia WIT
Galeria Akademia WIT
Galeria Akademia WIT
Galeria Akademia WIT
Galeria Akademia WIT
Galeria Akademia WIT
Galeria Akademia WIT
Galeria Akademia WIT
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo
Wydziały/Kierunki
Podyplomowe
S Online NZ

Administracja

Zobacz więcej

Grafika komputerowa

Cena za semestr od 2300zł

Informatyka

Zobacz więcej

Studia dla nauczycieli

Cena za semestr od od 1300zł

Zarządzanie

Zobacz więcej

Cena za semestr od od 2300zł

Legenda:

S - stacjonarne (dzienne), Online - zdalne, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne , *NSC - niestacjonarne ciągłe od poniedziałku do piątku

Nowe kierunki studiów podyplomowych

1. Certyfikowany analityk systemów IT – kierunek studiów podyplomowych, nauka realizowana jest w trakcie 2 semestrów (1 rok), prowadzona w formie mieszanej z nauką zdalną i zjazdami. Nauka pozwala samodzielnie analizować, tworzyć i projektować systemy IT oraz należycie przygotować się do zdania certyfikowanego egzaminu OCUP2 Foundation – jednego z najbardziej poszukiwanych przez pracodawców branży informatycznej oraz certyfikatu IREB - Międzynarodowej Rady Inżynierii Wymagań, zdobyte w trakcie studiów certyfikowane umiejętności potwierdzają kompetencje absolwentów w dziedzinie architektury systemów informatycznych i najwyższych standardów w pozyskiwaniu i dokumentowaniu wymagań. Absolwenci kierunku poszukiwani są w korporacjach IT jako projektanci, testerzy i analitycy systemów informatycznych, dzięki uzyskaniu certyfikowanych kompetencji, absolwenci podejmują pracę w przedsiębiorstwach i administracji na menadżerskich stanowiskach w działach informatycznych i wdrażających nowoczesne technologie.

2. Inżynieria sieci teleinformatycznych – dwusemestralne studia podyplomowe, na których nauka prowadzona jest w formie hybrydowej i trwa 1 rok. Kierunkowe studia informatyczne, które pozwalają zdobyć wiedzę na temat budowy i struktury sieciach teleinformatycznych, bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni i ochrony transmisji dźwięku i obrazu, architektury sieci bezprzewodowych (WIFI) – ich budowy i zasad funkcjonowania, zagadnienia dotyczące prywatnych sieci wirtualnych VPN – z szyfrowaniem i wykorzystaniem kryptografii w bezpiecznej komunikacji sieciowej. Poznając nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne związane z bezpieczeństwem, transmisją danych, switchingu i routingu w sieciach IP, absolwenci potrafią samodzielnie zarządzać i konstruować różnego rodzaju sieci. Jako specjaliści inżynierii sieci teleinformatycznych, absolwenci znajdują zatrudnienie w branży IT, korporacjach i przedsiębiorstwach jako administratorzy sieci, architekci projektów teleinformatycznych i eksperci ds. bezpieczeństwa transmisji danych.

3. Zarządzanie projektami – poziom zaawansowany. Jednoroczne studia podyplomowe, z nauką prowadzoną w formie niestacjonarnej i z wykorzystaniem nauki zdalnej, realizowane w trakcie 2 semestrów. Kierunek pozwala zdobyć wiedzę i umiejętności w dziedzinach związanych z kierowaniem i zarządzaniem projektami, wykorzystywaniem metody Earned Value – kontrolującej wszystkie etapy realizacji procesów projektowych (czas, jakość koszt), budowaniem zespołów projektowych – problematyka rekrutacyjną, motywowaniem i rozwiązywaniem konfliktów, zapoznanie się ze sztuką prezentacji czy metodami stosowanymi w optymalizacji procesów decyzyjnych. Dodatkowo kierunek umożliwia podejście do pięciu egzaminów certyfikowanych przez prestiżowe międzynarodowe instytucje, w tym między innymi PRINCE2 czy Change Management Foundation. Absolwenci kierunku mogą znaleźć zatrudnienie na stanowiskach menadżerskich w działach wdrażających projekty informatyczne, jako kierownicy zespołów projektowych i specjaliści ds. jakości i bezpieczeństwa zarządzania.

 

Kontakt do uczelni

01-447 Warszawa

ul. Newelska 6

tel.:

22 348 65 44