Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych (MANS). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kacper O.
  Psychologia

  MANS aż tak mnie nie zachwyca. Rozpocząłem naukę na kierunku Psychologia, lecz nie jestem zbyt zadowolony. Wiele można poprawić. Prowadzący ok, lecz bywają różne sytuacje. Najgorzej jest z organizacją. Ciężko zdobyć konkretną odpowiedź na nurtujące pytanie. Panie w dziekanacie nie są zbyt przyjazne. Studiuje zaocznie, a niestety czasem ciężko pogodzić pracę z nauką. Zaliczenia zdarzają się w tygodniu, bez wcześniejszej informacji, czy też konsultacji terminu ze studentami.

  10-08-2023
 • Krzysiek K
  Psychologia

  studiuję niestacjonarnie na kierunku psychologia. Wykładowcy na ogół są dość ogarnięci i dobrze wiedzą o czym mówią. Mają też spoko podejście do studenta. Uczelnia pod względem jakości kadry edukacyjnej ma dość dobrą renomę i w sumie to zasłużenie. Na psychologii mam do wyboru kilka specjalizacji na czwartym roku i w sumie to najbardziej mnie interesuje psychologia biznesu, rynku pracy i zarządzania. jeśli chodzi o dziekanat to nie jest to mocna strona tej uczelni. Pracowni odpowiadając robią łaskę tak jak by im specjalnie nie zależało na studencie. Informacje które są udzielane przez nich niekiedy są sprzeczne w zależności od tego kto pyta. Podsumowując, uczelnia niezła, ale dziekanat to wymiany.

  21-01-2022
 • Ola
  Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Ja studiuję na specjalności ZZL. Jest najlepszą opcją jaką mogłam wybrać. Dwóch wykładowców jest rewelacyjnych (dr Król i mgr Kacprzak), świetne relacje ze studentami i praktyczne zajęcia. Na specjalność tą trudno się dostać, ale naprawdę można się czegoś nauczyć. Narzędzia ,które omawiamy na zajęciach wykorzystuje w firmie. Oto chyba chodzi. Polecam tą specjalność !!!

  08-03-2021
 • Sonia
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Studiuję na kierunku bezpieczeństwo narodowe. Osobiście lubię tam się uczyć Nie ma jakiegoś wielkiego ciśnienia, bimbać sobie nie można ;-) Na pewno jeśli chodzisz na zajęcia to masz juz plus przed sesją i jak Ci sie noga pidwinie to cie wyciagna ;-) Wykładowcy są dobrzy i interesujący. Oczywiście istnieje kilka wyjątków, ale ogólnie wszystkie są dobre. Istnieje wiele dodatkowych zajęć, na pewno kazdy cos sobie wybierze.

  15-06-2020
 • sabina
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Jestem juz 2 rok na Bezpieczeństwie Narodowym na WSM. Najbardziej podoba mi się to, że zajęcia odbuwają się w jednym budynku i nie muszę się przemieszczać zwiedzając Warszawę ;-) Jest to ważne zwłaszcza na zaocznych. Ceny studiów tez jak na stolice nie są, moim zdaniem wygórowane. Wiadomo, że to nie uniwerek czy polibuda, więc dostać sie i utrzymać nie jest trudnoi ;-) NIe mogę narzekać  na wykładowców. Co prawda czasem jak kto inny prowadzi ćwiczenia a kto inny wykłady to później na zaliczeniu może byc mały problem, bo wiadomo każdy co innego wymaga ;-)Ogólnie jak często bywasz na zajęciach to nie ma problemu ze zdaniem, jak nie bywasz musisz więcej zakuwać ale też raczej zdasz. na moim roku odpadło 15 osób ale za nie uczenie się to tylko 5 reszta sama zrezygnowała, bo kierunek im nie podapasował albo czasu nie mieli, Jeśli chodzi o przedmioty to prawdopodobnie najcięższa jest historia i socjologia. Cała reszta nie jest trudna do zdania.

  15-02-2018
 • Iza
  Psychologia

  Ja studiuję Psychologę, wykładowcy są spoko da się z nimi dogadać czy jest trudno myślę że nie, szkoła super w sensie sale. Budynek nowoczesny, zajęcia w salach na najwyższym poziomie i co ważne w jednym budynku. Nie trzeba jeżdzić po całej Warszawie ;-) Jak na razie nie narzekam na poziom, jest w sam raz ani za wysoki ani za niski. Nie wiem jak na innych kierunkach,ale u mnie da się to ogarnąć. Są styopendia dla studentów, różne programy i co dla mnie najważniejsze cena nie jest zaporowa :-) Stać mnie na coś więcej niż opłacenie czesnego hahaha

  14-02-2018