Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia (WSIiZ) w Warszawie . Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Aleksandra
  Chemia kosmetyczna

  Polecam chemię kosmetyczną, dużo różnych ciekawych przedmiotów, których nie ma na innych uczelniach, na podobnych kierunkach, super wykładowcy (technolodzy, chemicy), na zajęciach dużo informacji praktycznych, naprawdę warto skończyć ten kierunek, bo pracy po tym jest dużo, w przemyśle, firmach kosmetycznych, wszędzie potrzebują ludzi po chemii kosmetycznej! Super kierunek!

  25-07-2022
 • Ernest
  Dietetyka

  Bardzo polecam studia na Dietetyce we WSiiZ. Zajęcia są prowadzone z naciskiem na praktyczną stronę zawodu (dietetyk kliniczny), w sposób przystępny i ciekawy. Praktyki i robotę po studiach mam załatwioną od ręki w tym samym miejscu (pomogli, choć słyszałem że nie zawsze się to udaje). Wykładowcy to najczęściej normalni ludzie, da się dogadać :):):). Ogólnie spoko miejsce.

  28-06-2022
 • Asia
  Kosmetologia i stopnia

  Polecam Uczelnię, mają naprawdę niezły orzech do zgryzienia przy obecnej sytuacji pandemicznej. Mój rocznik jest strasznie zoszczeniowy. Niestety pod naciskiem większości studentów wprowadzono zdalne, wstyd mi za mój rocznik. Była taka nagonka na szkołę, która serio chce żebyśmy do niej przychodzili i mniejli jak najwięcej praktyki. Poza tym trochę dziwne że studenci sądzą, że na zdalnych zdadzą sesję, a stacjonarnie już nie xd

  02-02-2022
 • Marta
  Dietetyka

  Jestem po licencjacie z dietetyki na tej uczelni i z perspektywy czasu mogę polecić. Mam swoją małą działalność i chciałam zatrudnić pomoc po dietetyce i okazuje się, że poziom na innych uczelniach jest dużo nizszy niż ten który ja wyniosłam. Chciaż nie wykluczam, że to może być kwestia podejścia do studiów. Dlatego mogę polecić uczelnie. Wyposażyła mnie w niezbędna w tym zawodzie wiedze

  14-07-2021
 • Julka
  Dietetyka

  jedna z lepszych uczelni w Warszawie, przenosiłam sie i bez porównania. Sale super wyposażone, nie żałują sprzętu, kuchnia jest prawie jak masterchefa, a większość zajęć to praktyka. Wiedza przekazywana w bardzo przystępny sposób. O dziwo do administracji nie można sie przyczepić, sami dzwonią jak jest jakikolwiek problem, nie traktują studenta jak wroga jak w innych uczelniach. Mogę śmiało polecić.

  12-07-2021
 • Milena
  Kosmetologia

  cześć wszystkim, jestem po skończonych studiach licencjackich, na kierunku kosmetologia. Osobiście jestem bardzo zadowolona i zainteresowana kontynuowaniem nauki na studiach magisterskich. Serdecznie polecam Uczelnie, zajęcia są ciekawe i jest sporo praktyk co pomaga do przygotowania się do zawodu. Kadra która prowadzi zajęcia jest wymagająca ale to też uważam za plus bo więcej można się nauczyć.

  09-04-2021
 • Paweł
  Kosmetologia

  Uczelnie polecam każdemu, gdybym jeszcze raz miał wybierać kierunek swojej edukacji na pewno postąpiłbym tak samo. Wysoki poziom nauczania, świetna kadra, przyjaźni ludzie. Nie zrażajcie się ilością nauki, na prawdę warto poświęcić swój czas, bo to procentuje. Nic dodać, nic ująć.

  12-07-2019
 • Vika
  Kosmetologia

  Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia (WSIiZ) w Warszawie jest super!!!! Szkoła mi się baaaaardzo podoba! , wykładowcę różne są jak wszędzie...ale więcej tych fajniejszych :) Właśnie studiuje na kierunku kosmetologia bioestetyczna to w salach wszystko jeste niezbędne dla pracowni . Ale niestety mamy na studiach zaocznych zajęcia w piątki na 17, ale z tego co słyszałam to nie tylko nasza uczelnia tak ma :)

  10-06-2019
 • gość:)
  Kosmetologia

  Ogólnie jest ok, dużo teorii, trochę mniej praktyki. Zajęcia praktyczne masz kilka razy w miesiącu co jest trochę niewystarczająco w zawodzie kosmetologa... ale z drugiej strony praktycznie dużo się nauczysz na praktykach, a wiedza teoretyczna jest baardzo ważna w tym zawodzie... Szkoła jest ok Wykładowcy spoko, dziewczyny raczej tez A no i jeśli chodzi o plan zajęć to jest dynamiczny, co może trochę utrudniać studia osobom pracującym... no ale zawsze można się dogadać z pracodawcą;)

  10-05-2019
 • Aneta
  Kosmetologia

  Nowe pracownie, fajna kadra wykładowców. Ja jestem zadowolona, a mam też porównanie z Akademią Medyczną na której kończyłam pielęgniarstwo. Teraz kończyłam w tej szkole kurs podologiczny- naprawdę wysoki poziom.

  17-04-2019
 • Lidia
  Kosmetologia

  studiowało się bardzo dobrze, nie było wcale łatwo i z pewnością nie można powiedzieć że bez ciężkiej pracy można się prześliznąć, ale dzięki temu wyniosłam sporo praktycznej wiedzy i umiejętności ;) bardzo miło wspominam te 3 lata - wykładowców, a przede wszystkim ludzi, których poznałam.

  08-02-2019
 • Zuzanna
  Kosmetologia

  Hm powiem szczerze, że tak jak najpierw byłam mega zadowolona, ale po drugim roku mam trochę mieszane uczucia jeśli chodzi o samą organizację. No drugi rok ****, mało praktycznych zajęć, ale z tego co wiem to tak ma być, takie porządne przygotowanie do porządnych praktyk:) podobno na trzecim ma być bardzo dużo praktycznych zajęć Na pierwszym roku trochę miałyśmy depilacja, henna wizaż +120h praktyk do zrobienia, ja po pierwszym roku już pracowałam w zawodzie, teraz też pracuje

  14-08-2018
 • Julita
  Dietetyka

  Hej, ogólnie to mi się podobało, ale nie jest mega mega super. Trochę mało praktyki według mnie, ale koleżanki nie narzekały, więc to już zalezy jakie masz oczekiwania. teorii było dużo, z czego bardzo dużo się przydaje w pracy, przedmiotów było sporo. No i standard dla każdej uczelni - w dziekanacie bałagan straszny ciężko coś załatwić Ogólnie polecam, podobało mi się tam studiować, bardziej pożytecznych rzeczy uczą

  07-08-2018