Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia (WSIiZ) w Warszawie

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia (WSIiZ) w Warszawie - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia (WSIiZ) w Warszawie Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Hej, ogólnie to mi się podobało, ale nie jest mega mega super. Trochę mało praktyki według mnie, ale koleżanki nie narzekały, więc to już zalezy jakie masz oczekiwania. teorii było dużo, z czego bardzo dużo się przydaje w pracy, no i przedmiotów było sporo. No i standard dla każdej uczelni - w dziekanacie bałagan straszny ciężko coś załatwić Ogólnie polecam, podobało mi się tam studiować, bardziej pożytecznych rzeczy uczą

  inkognito
  Gospodarka przestrzenna
  15-11-2018
 • Uczelnie polecam każdemu, gdybym jeszcze raz miał wybierać kierunek swojej edukacji na pewno postąpiłbym tak samo. Wysoki poziom nauczania, świetna kadra, przyjaźni ludzie. Nie zrażajcie się ilością nauki, na prawdę warto poświęcić swój czas, bo to procentuje. Nic dodać, nic ująć.

  Paweł
  Kosmetologia
  31-10-2018
 • Hm powiem szczerze, że tak jak najpierw byłam mega zadowolona, ale po drugim roku mam trochę mieszane uczucia jeśli chodzi o samą organizację. No drugi rok ****, mało praktycznych zajęć, ale z tego co wiem to tak ma być, takie porządne przygotowanie do porządnych praktyk:) podobno na trzecim ma być bardzo dużo praktycznych zajęć Na pierwszym roku trochę miałyśmy depilacja, henna wizaż +120h praktyk do zrobienia, ja po pierwszym roku już pracowałam w zawodzie, teraz też pracuje

  Zuzanna
  Kosmetologia
  14-08-2018
 • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia (WSIiZ) w Warszawie jest super!!!! Szkoła mi się baaaaardzo podoba! , wykładowcę różne są jak wszędzie...ale więcej tych fajniejszych :) Właśnie studiuje na kierunku kosmetologia bioestetyczna to w salach wszystko jeste niezbędne dla pracowni . Ale niestety mamy na studiach zaocznych zajęcia w piątki na 17, ale z tego co słyszałam to nie tylko nasza uczelnia tak ma :)

  Vika
  Kosmetologia
  09-08-2018
 • Ogólnie jest ok, dużo teorii, trochę mniej praktyki. Zajęcia praktyczne masz kilka razy w miesiącu co jest trochę niewystarczająco w zawodzie kosmetologa... ale z drugiej strony praktycznie dużo się nauczysz na praktykach, a wiedza teoretyczna jest baardzo ważna w tym zawodzie... Szkoła jest ok Wykładowcy spoko, dziewczyny raczej tez A no i jeśli chodzi o plan zajęć to jest dynamiczny, co może trochę utrudniać studia osobom pracującym... no ale zawsze można się dogadać z pracodawcą;)

  gość:)
  Kosmetologia
  09-08-2018
 • Hej, ogólnie to mi się podobało, ale nie jest mega mega super. Trochę mało praktyki według mnie, ale koleżanki nie narzekały, więc to już zalezy jakie masz oczekiwania. teorii było dużo, z czego bardzo dużo się przydaje w pracy, przedmiotów było sporo. No i standard dla każdej uczelni - w dziekanacie bałagan straszny ciężko coś załatwić Ogólnie polecam, podobało mi się tam studiować, bardziej pożytecznych rzeczy uczą

  Julita
  Gospodarka przestrzenna
  07-08-2018
 • Nowe pracownie, fajna kadra wykładowców. Ja jestem zadowolona, a mam też porównanie z Akademią Medyczną na której kończyłam pielęgniarstwo. Teraz kończyłam w tej szkole kurs podologiczny- naprawdę wysoki poziom.

  Aneta
  Kosmetologia
  02-10-2017
 • studiowało się bardzo dobrze, nie było wcale łatwo i z pewnością nie można powiedzieć że bez ciężkiej pracy można się prześliznąć, ale dzięki temu wyniosłam sporo praktycznej wiedzy i umiejętności ;) bardzo miło wspominam te 3 lata - wykładowców, a przede wszystkim ludzi, których poznałam.

  Lidia
  Gospodarka przestrzenna
  28-08-2017