Wszechnica Polska Szkoła Wyższa (WPSW) w Warszawie

00-901 Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, piętro VIII, Pl. Defilad 1

tel.:

22 656 61 56

ikonka email do uczelni

rekrutacja@wszechnicapolska.edu.pl

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wszechnica Polska Szkoła Wyższa (WPSW) w Warszawie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Hej aktualnie studiuję na pierwszym roku. Jestem na filologii angielskiej. Poziom jest dość wysoki. Wszystkie zajęcia mamy zdalnie. Kontakt z wykładowcami odbywa się również po angielsku. Studiowanie filologii niestacjonarnie, to jest jednak bardzo trudna sprawa, aby trzymać poziom trzaba bardzo dużo pracować w domu. Uczelnia jest dobrze zlokalizowana, ma siedzibę w Pałacu Kultury. Szkoda tylko, że trafiłam na okres pandemii, bo ani nie korzystam z tej siedziby ani z życia studenckiego. Ludzi na uczelni studiujących poznałam bardzo mała i niewiele na ten temat mogę powiedzieć. Mam nadzieję, ż eod nowego roku akademickiego sytuacja się zmieni i wrócimy do nauczania klasycznego.

  Bożenka
  Filologia angielska
  01-03-2021
 • Cześć studiuje filologie angielską we Wszechnicy. Wiem, ze można ją studiować na poziomie od podstaw, ja wybrałam pozom bardziej zaawansowany. Byłam mniej wiecej na poziomie B2 waziązku z tym to było dla mnie do ogarnięcia.. Drugi rok studiów filologii to jest prawie poziom C1, trzeci rok to mocne C1. Są przedmioty z wykładowym angielskim także łatwo nie będzie. W ogóle jakakolwiek filologia jest dla ludzi którzy jednak lubią trochę przysiąść i się pouczyć. Wykładowcy są pomocni, a poziom przyzwoity. Macie do wyboru kilka specjalności. Ja wybrałam komunikację językową w biznesie i administracji, bo chce pracowac w firmie międzynarodowej. Nie interesuje mnie praca nauczyciela. Szkołę mogę spokojnie polecić.

  Marika
  Filologia angielska
  24-02-2021