Galeria zachodniopomorskie
Galeria zachodniopomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Collegium Humanum - Filia w Szczecinie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Janek
  Psychologia

  Pierwszy rok studiów wymaga sporo nauki, gdyż studenci muszą przyswoić dużo wiedzy z wielu różnych dziedzin. Duża ilość przedmiotów może być przytłaczająca i zniechęcająca. Osobiście uważam, że pierwszy rok był dla mnie trudny, jednak nie żałuję swojego wyboru. Przed podjęciem studiów warto zapoznać się z listami przedmiotów i możliwościami pracy po ich ukończeniu.

  29-01-2024
 • Kamilek
  Psychologia

  W pierwszym roku studiów ma miejsce szeroki zakres zajęć z różnych dziedzin, od socjologii przez pedagogikę po psychologię, która później dominuje w programie. Zajęcia obejmują różne aspekty psychologii, takie jak ogólna, rozwojowa, kliniczna czy psychologia zdrowia. Intensywność zajęć jest umiarkowana, nie za wysoka, ale też nie zbyt niska. Chociaż wymaga to pewnego wysiłku, znalezienie wolnego czasu nie jest problemem przy dobrej organizacji. Wykładowcy różnią się podejściem - niektórzy są pomocni w zrozumieniu materiału i tłumaczą na ćwiczeniach, inni oczekują, że studenci powinni sami przyswoić wiedzę lub już ją posiadać.

  06-12-2023