Gdańska Szkoła Wyższa (GSW) - Wydział Zamiejscowy w Olsztynie(Niepublliczna)

10-499 Olsztyn

ul. Piłsudskiego 61

tel.:

89 89 533 04 29 | 696 023 554

ikonka email do uczelni

olsztyn@gsw.gda.pl

gsw@gsw.gda.pl

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Gdańska Szkoła Wyższa (GSW) - Wydział Zamiejscowy w Olsztynie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • kropelka
  Administracja

  Ogólnie Gdańska Szkoła Wyższa to fajna szkoła. Ja obecnie będę zaczynać 6 semestr, i jestem bardzozadowolona. Do wybrania szkoły skłoniła mnie jej lokalizacja, było blisko domu i. Atmosfera miła i ogólnie wszystko okej, wykładowcy pomagają, tez zależy z kim się zaprzyjaźnisz na studiach, z kim projekty pisać... Jeśli chcesz kończyć studia zaocznie to jest to świetny wybór.

  19-02-2018
 • Daria
  Administracja

  nie jest to bardzo wymagająca szkoła. Raczej dobrze wspominam naukę tam. Jest jednak pewne ograniczenie jeśli chodzi o wybór specjalizacji. Mianowice teoretycznie wybiera się ja na drugim roku. Do jej utworzenia niezbedna jest liczba 15 studentów. W praktyce wyglada to tak, że cala grupa liczy okolo 25 osób. Wiec wybor odbywa się na zasadzie głosowania. Wszyscy musza iść w jednym kierunku. Mi to nie przypadło do gustu. Szkoła ta ma dobry poziom nauczania, nie mogę narzekać na wykładowców. Wielu znajomych z licencjatu kontynuuję tam magistra.

  06-02-2018
 • marrta
  Administracja

  Ja nadal jestem na tej uczelni, teraz już na magisterce. Myślę, że śmiało mogę ją polecić. Wymagania nie są jakieś szczególnie duże, zajęcia też odbywają się w fajnym harmonogramie, jeżeli zajęcia się odwołują to jesteśmy informowane za tydzień, co naprawdę bardzo sobie cenię. Co do perspektyw znalezienia pracy to nie pomogę, bo ja akurat obecnie jestem zatrudniona.

  02-02-2018
 • KrzysieK
  Administracja

  Szkoła jest bardzo dobra, ciekawe są zajęcia i fajni wykładowcy a jeśli chodzi o znalezienie pracy o tych kierunkach to nie wiem ja pracuję zawodowo. Ale uważam że dobra uczelnia wyższa. Tak naprawdę to polecam GSW, wykładowcy jak już pisałem są spoko, nie robią dużych problemów przy zaliczeniach

  30-01-2018
 • Mariusz
  Administracja publiczna

  Mam porownanie, bo wczesniej studiowalem na UWMie. GSW to szkoła, ktora daje papierek przy minimalnym wkładzie pracy czy nauki. Cos w stylu " płacisz i masz". Warunki są bezpłatne, bo władze ich...nie przewiduja;D

  30-01-2018