Wszechnica Świętokrzyska w Kielcach(Niepublliczna)

palceholder

25-435 Kielce

ul. Elizy Orzeszkowej 15

tel.:

41 331-12-44
wew. 101

Opinie o uczelni (6)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wszechnica Świętokrzyska w Kielcach. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Michalina
  Pedagogika

  Większość przedmiotów na uczelni nie jest przesadnie wymagające. Zdarzają się cięższe, ale również materiał jest do ogarnięcia. W kolejnych latach natomiast powoli czas na naukę spada, ale konieczne jest przygotowywanie rozbudowanych projektów. Wykładowcy w zdecydowanej większości szanują studentów, przez co atmosfera jest przyjemna. Sam kierunek zdecydowanie polecam i uważam, że jest znakomitym wyborem dla wszystkich osób zainteresowanych pedagogiką. Warto jednak dokształcać się we własnym zakresie i sięgać po literaturę, która pozwoli poszerzyć horyzonty.

  02-02-2024
 • Irek
  Pedagogika

  Ogólnie uczelnię oceniam pozytywnie. Główne plusy to atmosfera wśród studentów oraz poziom kadry wykładowczej. Z wad natomiast mogę wyróżnić słabą organizację. Zgadza się, że w planach zajęć dostępnych w sieci są błędy. Dlatego też zawsze warto weryfikować poszczególne informacje. Sam poziom kształcenia również jest bardzo dobry i nie można mieć zastrzeżeń. Widać, że wykładowcom zależy na tym, aby studenci byli w stanie poradzić sobie w przyszłości w pracy. Na plus także całkiem spora liczba zajęć praktycznych.

  08-01-2024
 • Klaudia
  Turystyka i rekreacja

  Na uczelni zdecydowanie ilość materiału nie jest duża. Studenci, którzy chcą się czegoś nauczyć powinni we własnym zakresie zdobywać wiedzę. Jest to kierunek przede wszystkim dla osób, które chcą mieć wykształcenie wyższe bez zbytniego zaangażowania. Wykładowcy bardzo często przekazują jedynie ogólnikową wiedzę. Sama uczelnia zdecydowanie na plus, ale kierunku drugi raz bym nie wybrała. Niski poziom sprawia, że nawet ambitne osoby mogą mieć problem ze zdobyciem wystarczającej wiedzy do tego, aby później odnaleźć się na rynku pracy.

  12-12-2023
 • Patryk T.
  Fizjoterapia

  Na samym początku jest bardzo dużo nauki i widać, że uczelnia dokonuje przesiewu studentów. Trudności stworzyła mi przede wszystkim anatomia. Kolejne semestry są jednak już o wiele lżejsze. Na duży plus zasługuje fakt, że wielu z wykładowców to fizjoterapeuci, którzy pracują w zawodzie. Dzięki temu można zdobyć szeroką wiedzę praktyczną i usłyszeć wiele ciekawych historia. Organizacja na uczelni również nie należy do najgorszych. Plan zajęć jest raczej ułożony dość sensownie, ale czasem zdarzają się długie okienka. Ogólnie zdecydowanie polecam uczelnię oraz sam kierunek.

  09-11-2023
 • Justyna
  Pedagogika

  Jestem absolwentka tej uczelni. Studiowałam tutaj 5 lat na kierunku pedagogika. Bardzo dużo zawdzięczam wykładowcom tej uczelni. Ja trafiłam na świetne osoby. Duża wiedza oraz wysoki poziom kultury osobistej. Dużo się od nich nauczyłam. Aktualnie pracuje w szkole. Że znalezieniem pracy nie miałam większego problemu. Studia jak dla mnie były dość przyjemne. W ogóle czasy studenckie wspominam rewelacyjne. Baza edukacyjna na uczelni całkiem przyzwoita, nowe dobrze wyposażone budynki. Z czystym sumieniem, mogę polecić Wam tą szkołę.

  11-04-2021
 • Kasia
  Administracja

  Hej hej:) odnośnie opinii o uczelnie hym... niektórzy mówią że uczelnia nie ma najlepszej opinii. Dla mnie osobiscie jest ok, nawet bardzo dobrze. Obecnie mam indywidualny tok naczania ponieważ mieszkam za granica ale jakos przebrnelam przez ostatnie 2 lata magisterki i wczesniejsze 3 lata na licenciacie czy sie opłacało okaże sie na obronie w czerwcu:p ale ogólnie to polecam

  25-05-2018