Wszechnica Świętokrzyska w Kielcach(Niepublliczna)

palceholder

25-435 Kielce

ul. Elizy Orzeszkowej 15

tel.:

41 331-12-44
wew. 101

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wszechnica Świętokrzyska w Kielcach. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Patryk T.
  Fizjoterapia

  Na samym początku jest bardzo dużo nauki i widać, że uczelnia dokonuje przesiewu studentów. Trudności stworzyła mi przede wszystkim anatomia. Kolejne semestry są jednak już o wiele lżejsze. Na duży plus zasługuje fakt, że wielu z wykładowców to fizjoterapeuci, którzy pracują w zawodzie. Dzięki temu można zdobyć szeroką wiedzę praktyczną i usłyszeć wiele ciekawych historia. Organizacja na uczelni również nie należy do najgorszych. Plan zajęć jest raczej ułożony dość sensownie, ale czasem zdarzają się długie okienka. Ogólnie zdecydowanie polecam uczelnię oraz sam kierunek.

  09-11-2023
 • Justyna
  Pedagogika

  Jestem absolwentka tej uczelni. Studiowałam tutaj 5 lat na kierunku pedagogika. Bardzo dużo zawdzięczam wykładowcom tej uczelni. Ja trafiłam na świetne osoby. Duża wiedza oraz wysoki poziom kultury osobistej. Dużo się od nich nauczyłam. Aktualnie pracuje w szkole. Że znalezieniem pracy nie miałam większego problemu. Studia jak dla mnie były dość przyjemne. W ogóle czasy studenckie wspominam rewelacyjne. Baza edukacyjna na uczelni całkiem przyzwoita, nowe dobrze wyposażone budynki. Z czystym sumieniem, mogę polecić Wam tą szkołę.

  11-04-2021
 • Reklama - Politechnika Świętokrzyska w Kielcach (PŚ)


 • Kasia
  Administracja

  Hej hej:) odnośnie opinii o uczelnie hym... niektórzy mówią że uczelnia nie ma najlepszej opinii. Dla mnie osobiscie jest ok, nawet bardzo dobrze. Obecnie mam indywidualny tok naczania ponieważ mieszkam za granica ale jakos przebrnelam przez ostatnie 2 lata magisterki i wczesniejsze 3 lata na licenciacie czy sie opłacało okaże sie na obronie w czerwcu:p ale ogólnie to polecam

  25-05-2018