Wszechnica Świętokrzyska

Kielce

ul. Elizy Orzeszkowej 15

tel.:

41 331-12-44

ikonka email do uczelni

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wszechnica Świętokrzyska. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Jestem absolwentka tej uczelni. Studiowałam tutaj 5 lat na kierunku pedagogika. Bardzo dużo zawdzięczam wykładowcom tej uczelni. Ja trafiłam na świetne osoby. Duża wiedza oraz wysoki poziom kultury osobistej. Dużo się od nich nauczyłam. Aktualnie pracuje w szkole. Że znalezieniem pracy nie miałam większego problemu. Studia jak dla mnie były dość przyjemne. W ogóle czasy studenckie wspominam rewelacyjne. Baza edukacyjna na uczelni całkiem przyzwoita, nowe dobrze wyposażone budynki. Z czystym sumieniem, mogę polecić Wam tą szkołę.

  Justyna
  Pedagogika
  11-04-2021
 • Hej hej:) odnośnie opinii o uczelnie hym... niektórzy mówią że uczelnia nie ma najlepszej opinii. Dla mnie osobiscie jest ok, nawet bardzo dobrze. Obecnie mam indywidualny tok naczania ponieważ mieszkam za granica ale jakos przebrnelam przez ostatnie 2 lata magisterki i wczesniejsze 3 lata na licenciacie czy sie opłacało okaże sie na obronie w czerwcu:p ale ogólnie to polecam

  Kasia
  Administracja
  25-05-2018