Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku

Białystok

ul. Mickiewicza 49 15-213 Białystok

tel.:

85 713 15 91, 85 713 15 95

ikonka email do uczelni

wswfit@wswfit.com.pl

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Wybrałem tą szkołę bo jestem zajarany sportem. Mi tu studiuje się dość dobrze kadra jest dość miła a zaplecze do studiowania przyzwoite. Na uczelni prężnie działa Akademicki Związek Sportowy. Ja trenuje koszykówkę, mamy dużo rozgrywek sportowych i mogę się w tej dyscyplinie realizować. Dużą atrakcja dla mnie są letnie obozy sportowe w Wilkasach. Poza sportem jest to również wielka towarzyska przygoda. Spora część studentów to bardzo fajni ludzie dysponujący ponad przęciętną energia a często też dużym poczuciem humoru J.

  Bogdan
  Wychowanie fizyczne
  22-04-2021
 • Trenuje piłkę nożną w Jagiellonii Białystok. Od zawsze planowałem swoje życie ze sportem, bo uwielbiam ruch. Jestem od tego uzależniony. Uczelnia może nie jest jakaś mega wielka i wypasiona, ale też zaplecze uważam, że nie jest najgorsze. Ja mieszkam w Białymstoku, także dla mnie był to naturalny wybór. Wykładowcy są ok. Ja nie natrafiłem na takiego z którym nie mogłem się dogadać. Ludzie raczej w większości przypadków są dość życiowi i jeśli nie przeginasz to idą Ci na rękę. Jednym z mocniejszych punktów jest samo towarzystwo. Ludzie, którzy są zajarani sportem. Obozy sportowe też są super. Masa świetnych wspomni ech. Trudno mi jest też porównać do innych uczelni o tym profilu, ale ja zawiedziony swoją uczelnią bynajmniej nie jestem.

  Piotrek
  Wychowanie fizyczne
  09-04-2021