Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku(Niepublliczna)

palceholder

15-213 Białystok

ul. Mickiewicza 49

tel.:

85 713 15 91,
85 713 15 95

Opinie o uczelni (4)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Klaudia
  Wychowanie fizyczne

  Ta uczelnia jest jedyną opcją dla kierunków sportowych w regionie, ale jej jakość nauczania, zwłaszcza w zakresie przygotowania do zawodu nauczyciela wychowania fizycznego, jest wysoka. Mimo pewnych niedogodności logistycznych związanych z brakiem dużych sal gimnastycznych, ogólna oferta uczelni jest satysfakcjonująca, z dobrymi stypendiami i zorganizowanym planem zajęć. Planuję kontynuować naukę na studiach magisterskich.

  06-05-2024
 • Patryk
  Wychowanie fizyczne

  Uczelnia ta wyróżnia się doskonałym zapleczem dydaktycznym, zarówno sportowym, jak i niesportowym, a także nowoczesnymi budynkami. Atmosfera na wydziale jest przyjazna, a większość prowadzących ma pozytywne nastawienie do studentów, nawet tych, którzy nie są dobrze przygotowani. Jestem zadowolona z wyboru mojego kierunku studiów, ale trzeba być pewnym, że to właśnie ten kierunek jest tym, co chcemy robić. Gorąco polecam tę uczelnię – jest naprawdę świetna.

  18-01-2024
 • Bogdan
  Wychowanie fizyczne

  Wybrałem tą szkołę bo jestem zajarany sportem. Mi tu studiuje się dość dobrze kadra jest dość miła a zaplecze do studiowania przyzwoite. Na uczelni prężnie działa Akademicki Związek Sportowy. Ja trenuje koszykówkę, mamy dużo rozgrywek sportowych i mogę się w tej dyscyplinie realizować. Dużą atrakcja dla mnie są letnie obozy sportowe w Wilkasach. Poza sportem jest to również wielka towarzyska przygoda. Spora część studentów to bardzo fajni ludzie dysponujący ponad przęciętną energia a często też dużym poczuciem humoru J.

  22-04-2021
 • Piotrek
  Wychowanie fizyczne

  Trenuje piłkę nożną w Jagiellonii Białystok. Od zawsze planowałem swoje życie ze sportem, bo uwielbiam ruch. Jestem od tego uzależniony. Uczelnia może nie jest jakaś mega wielka i wypasiona, ale też zaplecze uważam, że nie jest najgorsze. Ja mieszkam w Białymstoku, także dla mnie był to naturalny wybór. Wykładowcy są ok. Ja nie natrafiłem na takiego z którym nie mogłem się dogadać. Ludzie raczej w większości przypadków są dość życiowi i jeśli nie przeginasz to idą Ci na rękę. Jednym z mocniejszych punktów jest samo towarzystwo. Ludzie, którzy są zajarani sportem. Obozy sportowe też są super. Masa świetnych wspomni ech. Trudno mi jest też porównać do innych uczelni o tym profilu, ale ja zawiedziony swoją uczelnią bynajmniej nie jestem.

  09-04-2021