Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Copernicus (WSIZ) we Wrocławiu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Black
  Informatyka

  Podejście prodziekana, jak i samej uczelni do studenta na duży plus. Niestety kilka aspektów w nauczaniu (programowania w tej szkole się nie nauczycie, prowadząca jest starszą osobą, zajęcia opierają się na pdf'ach sprzed lat, nauka na zasadzie drag and drop, wiele pomniejszych sytuacji) jak i organizacyjnych (prawdopoodbnie jako jedyna uczelnia we Wrocławiu nie biorąca udziału w juwenaliach, brak plastikowych legitymacji studenckich - niejednokrotny powód problemów ze zniżkami przy użyciu legitymacji, klasyczne papierowe indeksy) zmuszają do wystawienia niższej oceny. Ale jest potencjał! PS W wielu miejscach widziałem opinie dodawane z fake kont na temat uczelni, co jest troche przykre

  08-05-2019
 • Aneta
  Administracja

  Moją przygodę z WSIiZ Copernicus we Wrocławiu zakończyłam kilka lat temu. Myślę, że uczelnia zdecydowanie wyróżnia się na tle innych wrocławskich placówek edukacyjnych, głównie za sprawą doświadczonych wykładowców, nowoczesnych programów edukacyjnych oraz dzięki budowaniu pozytywnych relacji ze studentami. Studia na kierunku Administracja pozwoliły mi na realizację celów zawodowych i zdobycie stanowiska kierowniczego w dobrej firmie. Czas spędzony w murach uczelni zawszę będę miło wspominać.

  14-11-2018
 • Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)


 • Tomek
  Informatyka

  Moja ocena uczelni to zdecydowanie 10/10. Niepowtarzalny klimat, optymalnie dobrana ilość materiału, doświadczona kadra, mili pracownicy i wspaniali znajomi z kierunku. Studia zapewniły mi znakomitą podstawę do dalszego rozwoju w dziedzinie informatyki, ukierunkowały na zdobycie praktycznych umiejętności i zagwarantowały najlepsze wspomnienia z młodości :)

  26-10-2018
 • Michał
  Informatyka

  Ukończyłem studia inżynierskie na kierunku Informatyka i o uczelni mogę się wypowiadać w samych pozytywach :) Obciążenie materiałem nie było duże, więc spokojnie można było się przygotować do egzaminów i przy odrobinie zaangażowania zdać je za pierwszym podejściem. Uczelnia uczy systematyczności, praktycznej wiedzy i nastawienia na rozwój. Wykładowcy potrafią zmotywować i dodać energii do działania. Zdobycie dyplomu pozwala na szybkie znalezienie dobrej pracy niemalże we wszystkich sektorach gospodarki. Zdecydowanie polecam uczelnię!

  23-10-2018
 • Aleksandra
  Administracja

  Jako absolwentka Administracji bardzo dobrze oceniam WSIiZ we Wrocławiu. Myślę, że jest to jedna z lepszych uczelni w mieście jeśli chodzi o poziom nauki, nowoczesne podejście do studiów i możliwości rozwoju. Od zawsze wiązałam swoją przyszłość z pracą w administracji publicznej i studia pozwoliły mi na realizację tego celu. W sumie trzy lata spędzone na uczelni upłynęły mi bardzo szybko. Nawiązałam wiele ciekawych kontaktów, a udział w zajęciach kół naukowych pozwolił mi dodatkowo rozwijać swoje pasje.

  19-10-2018
 • Maglalena
  Informatyka

  Studia skończyłam kilka lat temu i wspominam je bardzo dobrze :) Uczelnia ma kilka dużych plusów, przede wszystkim znakomita kadra, nastawienie na rozwój i stwarzanie wielu możliwości studentom. Szkoła zdecydowanie dla tych co chcą osiągnąć w życiu coś więcej niż tylko zdobycie kolejnego papierka. Po uzyskaniu dyplomu nie ma większych problemów ze znalezieniem pracy.

  10-09-2017