Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Copernicus (WSIZ) we Wrocławiu

53-648 Wrocław

ul. Inowrocławska 56

tel.:

71 795 03 93, 71 795 03 99

ikonka email do uczelni

dziekanat@wsiz.wroc.pl

Opinie o uczelni (6)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Copernicus (WSIZ) we Wrocławiu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Podejście prodziekana, jak i samej uczelni do studenta na duży plus. Niestety kilka aspektów w nauczaniu (programowania w tej szkole się nie nauczycie, prowadząca jest starszą osobą, zajęcia opierają się na pdf'ach sprzed lat, nauka na zasadzie drag and drop, wiele pomniejszych sytuacji) jak i organizacyjnych (prawdopoodbnie jako jedyna uczelnia we Wrocławiu nie biorąca udziału w juwenaliach, brak plastikowych legitymacji studenckich - niejednokrotny powód problemów ze zniżkami przy użyciu legitymacji, klasyczne papierowe indeksy) zmuszają do wystawienia niższej oceny. Ale jest potencjał! PS W wielu miejscach widziałem opinie dodawane z fake kont na temat uczelni, co jest troche przykre

  Black
  Informatyka
  08-05-2019
 • Moją przygodę z WSIiZ Copernicus we Wrocławiu zakończyłam kilka lat temu. Myślę, że uczelnia zdecydowanie wyróżnia się na tle innych wrocławskich placówek edukacyjnych, głównie za sprawą doświadczonych wykładowców, nowoczesnych programów edukacyjnych oraz dzięki budowaniu pozytywnych relacji ze studentami. Studia na kierunku Administracja pozwoliły mi na realizację celów zawodowych i zdobycie stanowiska kierowniczego w dobrej firmie. Czas spędzony w murach uczelni zawszę będę miło wspominać.

  Aneta
  Administracja
  14-11-2018
 • Moja ocena uczelni to zdecydowanie 10/10. Niepowtarzalny klimat, optymalnie dobrana ilość materiału, doświadczona kadra, mili pracownicy i wspaniali znajomi z kierunku. Studia zapewniły mi znakomitą podstawę do dalszego rozwoju w dziedzinie informatyki, ukierunkowały na zdobycie praktycznych umiejętności i zagwarantowały najlepsze wspomnienia z młodości :)

  Tomek
  Informatyka
  26-10-2018
 • Ukończyłem studia inżynierskie na kierunku Informatyka i o uczelni mogę się wypowiadać w samych pozytywach :) Obciążenie materiałem nie było duże, więc spokojnie można było się przygotować do egzaminów i przy odrobinie zaangażowania zdać je za pierwszym podejściem. Uczelnia uczy systematyczności, praktycznej wiedzy i nastawienia na rozwój. Wykładowcy potrafią zmotywować i dodać energii do działania. Zdobycie dyplomu pozwala na szybkie znalezienie dobrej pracy niemalże we wszystkich sektorach gospodarki. Zdecydowanie polecam uczelnię!

  Michał
  Informatyka
  23-10-2018
 • Jako absolwentka Administracji bardzo dobrze oceniam WSIiZ we Wrocławiu. Myślę, że jest to jedna z lepszych uczelni w mieście jeśli chodzi o poziom nauki, nowoczesne podejście do studiów i możliwości rozwoju. Od zawsze wiązałam swoją przyszłość z pracą w administracji publicznej i studia pozwoliły mi na realizację tego celu. W sumie trzy lata spędzone na uczelni upłynęły mi bardzo szybko. Nawiązałam wiele ciekawych kontaktów, a udział w zajęciach kół naukowych pozwolił mi dodatkowo rozwijać swoje pasje.

  Aleksandra
  Administracja
  19-10-2018
 • Studia skończyłam kilka lat temu i wspominam je bardzo dobrze :) Uczelnia ma kilka dużych plusów, przede wszystkim znakomita kadra, nastawienie na rozwój i stwarzanie wielu możliwości studentom. Szkoła zdecydowanie dla tych co chcą osiągnąć w życiu coś więcej niż tylko zdobycie kolejnego papierka. Po uzyskaniu dyplomu nie ma większych problemów ze znalezieniem pracy.

  Maglalena
  Informatyka
  10-09-2017