Wyższa Szkoła Filologiczna (WSF) we Wrocławiu

50-335 Wrocław

ul. Sienkiewicza 32

tel.:

71 328 14 14

ikonka email do uczelni

wsf@wsf.edu.pl

Opinie o uczelni (5)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Filologiczna (WSF) we Wrocławiu Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Hej, w mojej ocenie łatwo nie jest, dużo nauki w domu i za dużo przedmiotów zapychaczy które zabierają dużo czasu. Jeśli ktoś z Was się wybiera na WSF i potrzebuje opinii na temat tej uczelni, wykładowców, poziomu nauczania, praktyk itp to chętnie odpowiem.Jeśli ktoś z Was już tam i potrzebuje materiałów lub korepetycji czy pomocy z pisania jakiś prac to można pisać kasia_ania_81@o2.pl

  Kika
  Filologia angielska
  15-09-2018
 • szkoła jako budynek jest fajna i nowoczesna . Jest dużo młodych wykładowców ale i są tez starsi najgorsza jest dr juźwin . Ja jestem na anglistyce od podstaw niestacjonarnie bardzo lecimy z tematami i dużo pracy w domu jest Jeśli będzie chęć podjąć stacja niestacjonarne to egzaminy nie zawsze są w terminie kiedy masz zajęcia To jest denerwujące jeśli pracujesz

  Norbert
  Zarządzanie
  15-02-2018
 • Moja opinia na temat tej uczelni jest dość dobra. Szczerze, jeżeli miałabym wybierać drugi raz uczelnie ze względu na nauczanie itp to zdecydowanie wybrałabym tą szkołę ponownie. Egzaminy u większości to kwestia paru dni nauki, sprawiedliwe ocenianie, ale wielu wykładowców patrzy na frekwencje na zajęciach więc trzeba chodzić. Dojazd na uczelnie całkiem ok. Przy wyborze kierunku w tamtym czasie wygrała cena za studia i chęć ukończenia anglistyki, ale do dziś nie żałuje swojego wyboru.

  Dominika
  Filologia angielska
  14-02-2018
 • Studiowałam germanistykę w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu i moim zdaniem są to studia bardzo wymagające, którym trzeba poświęcić dużo czasu i nakładu pracy. Większość zajęć pamięciowych i według mojej opinii nie do końca przydatnych w praktyce. Dużą część studiów zajmują przedmioty takie jak kultura historii, językoznawstwo, filozofia czy też historia literatury, które dają szeroki zakres wiedzy. Ogólnie tego co chciałam to się nauczyłam, ale dopiero w ostatnich semestrach płynnie posługiwałam się językiem.

  Daria
  Germanistyka
  08-02-2018
 • Na uczelni spędziłem 3 lata i bardzo mile wspominam ten okres. Jedynym mankamentem były Panie z dziekanatu, które nie zawsze miał czas lub ochotę pomóc zagubionemu studentowi. Ogólnie bardzo polecam ;)

  Łukasz
  Filologia angielska
  16-11-2017